POLATEXPOL s.r.o.

Oblečeme vaše zaměstnance

Pracovní oděvy jsou důležitým ochranným pracovním prostředkem, který vyžaduje nejedna profese. Na počátku si mnoho z vás vybaví pod tímto pojmem montérky. Ale není to jen o „montérkách“. Je celá řada profesí, která tyto pracovní oděvy potřebuje dle svého zaměření a způsobu využití.


Co je pracovní oděv?

Pracovní oděv je nezbytnou součástí osobních ochranných pomůcek a prostředků a firmy by neměli tuto skutečnost opomíjet. Cílem je ochránit zaměstnance před riziky, která hrozí s výkonem daného povolání. Pracovní oděv používají nejen muži, ale i ženy. Pokud navštívíte svého lékaře, oblíbenou restauraci, kadeřníka nebo k Vám dorazí elektrikář, všechny tyto a další profese se neobejdou bez kvalitního pracovního oblečení. Pracovní oděvy pomáhají minimalizovat rizika úrazu při práci a dokáží Vás ochránit před nepříznivými klimatickými podmínkami.


Ušijeme na přání vše, dle vašich požadavků

Dnes Vám představíme firmu POLATEXPOL, která šije pracovní a sportovní oděvy a nabízí 5 let bohatých zkušeností na trhu. Ušije Vám pracovní oděvy všech velikostí, z kvalitních a ověřených materiálů, pro rozmanitou škálu profesí. Firma šije pracovní oděvy pro zdravotnictví (pláště, kalhoty, operační haleny,..), pracovní oděvy pro kompletní potravinářské a gastro provozy, ale i pro ostatní odvětví průmyslu. POLATEXPOL šije pracovní oděvy do vnitřních i venkovních prostor, dle přání a potřeb zákazníka. Jejich nedávnou, specifickou zakázkou bylo šití moskytiér pro vojáky, a i s touto výzvou neměli problém. Záběr firmy je velmi široký, celá výroba probíhá ve vlastní šicí dílně v Česku s kompletním vybavením. Každou zakázku vám poctivě a precizně ušijí jejich zaměstnanci. Zákazníkovi tak nabízejí plnohodnotnou a kvalitní výrobu pracovních a sportovních oděvů. Dle specifických požadavků zákazníka jsou schopni ušít cokoliv.

„Poskytujeme zákazníkovi ucelený a plnohodnotný servis.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti POLATEXPOL s.r.o.

POLATEXPOL s.r.o.

  • Gen. Svobody 1222
  • Uničov 78391
  • IČ: 07353545
  • DIČ: CZ07353545

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.