MILOVICE, s.r.o.

Výhody plastových oken pro vaše bydlení

Potřebujete zateplit dům a chcete minimalizovat tepelné ztráty? Pak vsaďte na kvalitní plastová okna a dobře vybrané vchodové dveře. Dokáží minimalizovat riziko vzniku tepelných mostů a postarají  se o příjemné klima v místnostech. A nezáleží na tom, jestli venku prší, mrzne nebo praží sluníčko. 

Doporučujeme vsadit zejména na systém pěti komor, který vytváří perfektní izolační bariéru mezi interiérem a exteriérem. Hodí se tak i pro novostavby, u nichž je kladen důraz na nízkou energetickou náročnost. Minimalizují totiž tepelné ztráty, takže vás ušetří přehnaného vytápění a vaše energetická bilance se tak značně zlepší

Náš tip: ještě o třídu výše staví plastová okna armování, disponující přerušeným tepelným mostem. Dokáže ještě zvýšit izolační vlastnosti oken, aniž by to na jejich vzhledu bylo jakkoliv poznat.

Nenechte se omezovat, moderní okna mohou mít jakýkoliv tvar

Líbí se vám kruhové zasklení jako u starodávných vil? Nebo potřebujete vymodelovat krásné trojúhelníkové okno do podkroví? Pro kvalitní plastové rámy není zaručeně nic z toho problém. Jednoduše tak použijte profily se zaobleným či šikovně sešikmeným tvarem, jež vzhled vaší fasády skvěle zvýrazní. 

V zásadě si lze zvolit ze tří provedení okenních křídel:

  • elegantní zaoblené,
  • decentní sešikmené
  • a výrazné, plošně odsazené.

Pokud si nevíte s výběrem rady, vsaďte na konzultaci s odborníky, kteří zároveň dokáží zvážit i finanční náročnost každého jednotlivého řešení (a přizpůsobí se tak vašim možnostem).

Dbejte i na dobrou zvukovou izolaci

Určitě nechcete, aby k vám pronikal veškerý hluk z ulice, proto přihlédněte při výběru oken i k tomuto parametru. Ta nejlepší okna se mohou pyšnit třídou zvukové izolace č.5, tu však využijete zejména ve chvíli, kdy bydlíte u rušné silnice. Na vesnici nebo v odlehlejší části města bývá tato investice většinou zbytečná. Opět však doporučujeme poradit se s odborníkem, který zváží všechny potřebné parametry a doporučí vám to nejlepší řešení se vším všudy. Snadno si tak v každé místnosti vytvoříte prostředí, vhodné pro odpočinek.
 

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti MILOVICE, s.r.o.

MILOVICE, s.r.o.

  • Italská 558
  • Milovice 28924
  • IČ: 25680919
  • DIČ: CZ25680919

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se