HUTNÍK, s.r.o.

Speciálka na spojovací materiál

Jistě dobře víte, že při každé stavbě či opravě ať už v domácnosti anebo ve firmě se neobejdete bez kvalitního spojovacího materiálu. Jenže firem, které spojovací materiál nabízejí, je velké množství a vy stojíte před otázkou jakou firmu zvolit, aby byl dodaný materiál kvalitní? Určitě nešlápnete vedle pokud si vyberete firmu, která na trhu působí již desítky let a svůj sortiment stále prohlubuje a zdokonaluje. A takovou firmou je společnost ET Produkt s.r.o..

Společnost ET Produkt vznikla v roce 2005 oddělením části společnosti Hutník s.r.o. Tato společnost působí v oboru spojovací materiál a drátěná šroubovina na našem trhu již od roku 1994. Firma dlouhodobě spolupracuje se zahraničními výrobci a v dnešní době již patří mezi významné dovozce drátěné šrouboviny do České republiky.

Drátěná šroubovina je hlavní produkt firmy, na který se specializují a o její kvalitě svědčí i certifikát stavebně technického osvědčení, který firma obdržela, zejména kvůli tomu, že si šroubovinu nechávají vyrábět na zakázku a hlídají si vysokou kvalitu produktu.  Mezi další výrobky firmy patří také ocelová lana, skoby, háky, napínáky, třmeny, závěsná a kotevní technika nebo řetězy a mnoho dalších výrobků, z nichž každý splňuje vysoké nároky na kvalitu o čemž svědčí řada certifikátů, které již za své výrobky obdrželi.

Nabízejí velkou škálu povrchových úprav jako je nikl, mosaz, staromosaz, bílý lak, nebo bílý a černý pozink. Za pozornost rozhodně stojí také jejich výrobky s mosazi, která se vyznačuje velmi dobrou obrobitelností, slušnou vodivostí a korozivzdorností. Výrobky z mosazi se velmi dobře spojují a pokovují. Firma ET produkt nabízí z mosazi například řetězy, kotvy nebo hmoždinky.

„Pro klienty umíme sehnat nebo nechat vyrobit i zakázkové produkty mimo naší obvyklou nabídku.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti HUTNÍK, s.r.o.

HUTNÍK, s.r.o.

  • U Želivky 1000/1
  • Praha 4 - Kunratice 14800
  • IČ: 62414135
  • DIČ: CZ62414135

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu