MAXIM Pneu s.r.o.

Pneumatiky do každého počasí

Firma Maxim Pneu se specializuje na internetový obchod se zásilkovým prodejem penumatik, alu kol, navijáků a autopříslušenství. Díky široké e-shopové nabídce si vybere opravdu každý. Firma Maxim Pneu hlídá také nejlepší ceny v sortimentu alu kol a pneu. Na výběr máte letní i zimní pneu od renomovaných výrobců, jako jsou např. Michelin, Barum, Debica, Dunlop, Kleber a další. Nyní máte také možnost objdenat různé příslušenství pro automobily. Díky technickému zázemí firmy máte jistotu spolehlivého, rychlého a bezproblémového dodání zboží.

Mezi další výhody patří také dodání pneu i alu kol po celé ČR bez minimálního limitu. Samozřejmostí jsou alu kola i pneu dostupné na různé druhy vozů. E-shopu dominuje opavdu široký výběr. Veškeré zboží je nové – nepoužité a disponuje tak vysokou kvalitou. Nesmíme zapomenout ani na ceny, které vás zaručeně osloví.

Na e-shopu maxim-pneu.cz naleznete vše od navijáků, přes vázací prostředky, nářadí, svítidla, osvěžovače, autodoplňky, kterými jsou např. skládací schody do auta, dále také kompresory, ochrané pomůcky, mysí prostředky a mnoho dalšího.

A proč je kvalita automobilových dílů tak důležitá? Pojďme si to shrnout. Rychlý nárust automobilového průmyslu je jasným důkazem toho, že je auto nezbytnou součástí většiny lidí. Úměrnou rychlostí roste také nutnost dbát při řízení vozidla na bezpečnost ostatních účastníků provozu, ať už mluvíme o dalších řidičích nebo chodcích. Proto o pečlivý výběr kvalitních automobilových dílů, zejména poté pneumatik, je jedním z velmi důležitých a přesto snadno ovlivnitelných prvků, který může značně ovlivnit bezpečnost naši i dalších účastníků provozu.

„V zimě je sebelepší letní penumatika horší, než nejhorší zimní.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti MAXIM Pneu s.r.o.

MAXIM Pneu s.r.o.

  • Petrovice u Karviné 27
  • Petrovice u Karviné 73572
  • IČ: 24845191
  • DIČ: CZ24845191

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.