BOHEMIA STAVEBNÍ s.r.o.

Realizace a rekonstrukce staveb

V roce 2012 vznikla soukromá společnost Bohemia stavební, která poskytuje rekonstrukce a realizace staveb, provádění strojních omítek a lité podlahové potěry. Své služby poskytují na celém území České republiky. Dbají na kvalitní odvedení práce, proto disponují pracovníky s vysokou kvalifikací a odpovědným přístupem.

Bohemia stavební se v současné době nejvíce zaměřuje na provádění strojních omítek a lité podlahové potěry. Strojní sádrové omítky jsou moderním a rychlým způsobem omítání stěn a stropů, které se hodí do všech druhů staveb – rodinné domy, bytové stavby i průmyslové prostory. Pro jejich realizaci využívá společnost Bohemia stavební systémy od firmy Baumit a pro štukové omítky od firmy Cemix.

Větší oblíbenost, než betonové podlahy si získávají lité podlahy, které jsou aktuálně velkým hitem. Lité podlahy se opět hodí při výstavbě podlah v rodinných domech, bytech a vhodné jsou i do interiérů průmyslových staveb. Pro lité podlahy využívá Bohemia stavební dodávku od certifikované firmy Cemex.

Komplexní servis nemovitosti

Jak již bylo zmíněno v úvodu, společnost se stále drží své tradice od roku 2012 a poskytuje komplexní realizaci stavby. Po jejím dokončení se lze spolehnout na jejich služby v oblasti údržby, oprav a revizí všech součástí nemovitostí. 

„Rozhodující je pro nás především kvalita odvedené práce a nikoliv velikost zakázky.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti BOHEMIA STAVEBNÍ s.r.o.

BOHEMIA STAVEBNÍ s.r.o.

  • Podnikatelská 539
  • Praha-Běchovice 19011
  • IČ: 29139295
  • DIČ: CZ29139295

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu