i – teamcz

Revoluce v koncepci čištění

Pořádek a čistota je jednou ze základních potřeb pro bezpečné a produktivní prostředí. Běžný úklid domácnosti zná asi každý. Několikrát do roka se člověk zaměří na detailnější úklid, například před svátky, ale ne vždy se úklid podaří, dle vašich představ. Totéž probíhá v rámci firemního prostředí, kdy člověk vnímá jen povrchový úklid a na detaily a další faktory s úklidem související se ve firmách často zapomíná. Přitom v práci člověk tráví spousty času a dopřát mu příjemné a uklizené prostředí je jen benefitem pro zvýšení aktivity a zájmu zaměstnanců o firmu. Neméně důležitým segmentem pro úklid jsou veřejné prostory, o kterých se zmíníme dále.

Proč je úklid důležitý?

Úklid je významnou složkou fungujícího a zdravého prostředí. Provádí se z důvodů hygienických, estetických nebo provozních. Úklidem se v prostorách obnovuje a udržuje čistota a pořádek. Co to tedy obnáší? Nejde pouze o odstraňování odpadků a luxování, je důležité se zaměřit i na důkladné mytí, čištění a dezinfekci prostor, tzv. „od podlahy“.

Jak úklidem od profesionálů dosáhnout reálné čistoty?

S propracovaným konceptem a metodikou přichází firma i-teamcz. Jedná se o firmu, která nabízí kompletní servis průmyslového čištění. Společnost aktuálně působí v mnoha segmentech, mezi ty stěžejní patří: restaurace, supermarkety/hypermarkety, hotely, doprava, zdravotnictví, průmyslová odvětví, veřejné instituce, školy, školky a řada dalších.

Nejsilnější a nejsnáze pochopitelnější je koncept firmy – metodika 4D čištění, který se soustředí na vybavení pro: čištění podlah, povrchů, zdí, stropů a čištění a dezinfekci vzduchu. Tyto 4 úrovně čištění zkvalitňují úklid a nabízí profesionální výsledek uklizených prostor.

„Máme jedinečný koncept, který se nazývá „4D čištění“.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti i-teamcz s.r.o.

i-teamcz s.r.o.

  • Českomoravská 142/18
  • Praha 9 19000
  • IČ: 05309018
  • DIČ: CZ 05309018

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.