ŠKOP-STAV s.r.o.

Sníte o novém bydlení?

Rádi byste si splnili svůj sen a bydleli ve svém? Koupili jste nebo zdědili pozemek a zvažujete stavbu rodinného domu? Přemýšlíte o rekonstrukci? Pořídit si svůj dům nebo vylepšit komfort stávajícího bydlení například zateplením fasády, výměnou oken apod. je investice, která má určitě v řádech několika let svoji návratnost. Oprostíte se od placení nájemného, dopřejete sobě a své rodině svůj vlastní prostor a v kombinací s novými technologiemi a dotacemi lze významně ušetřit.

 

Určitě je zapotřebí zamyslet se, zda stavbu budete realizovat svépomocí nebo celou realizaci přenecháte odborné firmě, která je schopná zajistit stavbu tzv. na klíč. Dalším důležitým faktorem je, nadefinovat si své představy a očekávání, co by onen rodinný dům měl splňovat. Obecně se doporučuje, si vše sepsat na list papíru, aby se poté mohla lépe naplnit vaše představa. Domy mohou být postaveny z různých materiálů. Typickým příkladem jsou zděné domy, dále dřevostavby, montované domy, možností je dnes spousta. Zvolená technologie se odráží na délce výstavby a životnosti a dalších investicích ohledně údržby. Je vhodné dopředu zvážit i umístění na pozemku a podlahovou plochu domu, případně zda požadujete přízemní dům bez schodů nebo patrový.

 

Dnes Vám představíme firmu ŠKOP-STAV s.r.o., která působí na českém trhu více než 10 let a nabízí veškeré služby v oblasti výstavby. Do realizace vstupují již na počátku, při prvotním posouzení investičního záměru, zpracování konceptu projektu, následné kompletní realizaci a uvedení stavby do užívání. Firma dokáže vyjít vstříc i specifickým požadavkům zákazníka a snaží se mu vyhovět pro jeho maximální spokojenost.

„Jsme připravení okamžitě a flexibilně reagovat na Vaše požadavky. Vysokých počet našich spokojených klientů napovídá o našich kvalitních a stále se rozšiřujících službách. Rádi Vás o našich slovech přesvědčíme.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti ŠKOP-STAV s.r.o.

ŠKOP-STAV s.r.o.

  • Kpt. Stránského 996/2
  • Praha 14 19800
  • IČ: 29271410
  • DIČ: CZ29271410

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu