MH RENOBUILD s.r.o.

Stavební práce od A do Z

Každý, kdo někdy připravoval stavbu, tak ví, že vybrat si správnou firmu, která její realizaci provede, je klíčovým faktorem toho, aby vše proběhlo bez problémů a včas. Vybíráme většinou podle referencí nebo tradice firmy, ale ani dlouholetá tradice někdy nemusí znamenat úspěch. Proto se nebojte svou stavbu svěřit i mladé firmě, která je složená z odborníků, kteří své zkušenosti sbírali ve všech oblastech stavebnictví a nyní vám mohou nabídnou komplexní služby. A takovou firmou je i společnost MH RENOBUILD s.r.o.

Společnost MH RENOBUILD s.r.o. je na trhu od roku 2019. Je to mladá společnost, která se zabývá běžnou stavební činností jako jsou novostavby a rekonstrukce bytových staveb, průmyslových staveb a ostatních staveb z oboru pozemního stavitelství. Mezi její zákazníky patří nejen soukromí investoři, ale také působí jako poddodavatelé hrubých stavebních prací pro generální dodavatele.

Působí převážně na jižní Moravě, ale již realizovali stavby, také v Praze nebo Pardubicích, vždy záleží na vzájemné dohodě s klientem. Své služby nabízí zákazníkům nejen jako generální dodavatel staveb na klíč, ale také bývá přímým dodavatelem stavebních činností vybraných zákazníkem. Kromě dodávky staveb nebo jejich částí umí prostřednictvím svých externích partnerů zajistit také projektovou dokumentaci, vyřízení žádosti o dotace (zejména NZÚ) a jiné činnosti, související se stavbou. Společnost je rovněž certifikována na montáž protipožárních sádrokartonových konstrukcí systému KNAUF.

„Svěřte stavbu mladé firmě, která je složená z odborníků, kteří své zkušenosti sbírali ve všech oblastech stavebnictví.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti MH RENOBUILD s.r.o.

MH RENOBUILD s.r.o.

  • Komenského náměstí 1226
  • Rosice 66501
  • IČ: 08268886
  • DIČ: CZ08268886

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.