Filip David

Z čeho udělat rekonstrukci jádra?

Přemýšlíte o rekonstrukci bytového jádra, koupelny? Pokud se příliš neorientujete v technologických postupech nebo v pestré nabídce materiálů na trhu, v technických předpisech, obraťte se na odbornou firmu. Vyplatí se využít zkušeností a nechat si pomoci od zkušených profesionálů. Velmi rádi pro vás připravíme a zrealizujeme rekonstrukci bytového jádra na klíč. Nabízíme možnost rekonstrukce bytu v paneláku, ve staré zástavbě nebo v rodinném domě, rádi vám s vaší rekonstrukcí pomůžeme.

Naší specializací jsou bytová jádra „na klíč“. Bytová jádra bývají často v panelákových bytech z umakartu, který již dosluhuje. Přemýšlíte, zda tedy použít Ytong nebo sádrokarton? My Vám nabízíme obě varianty realizace (zděnou i suchou montáž). Součásti rekonstrukce jádra od nás je i kompletní rekonstrukce přípojek (voda, elektřina), včetně výměny sanity.

 

Co je tedy lepší, bytové jádro z Ytongu nebo sádrokartonu?

Sádrokarton nemá takovou pevnost. Většinou je z druhé strany koupelny kuchyňská linka, která se lépe připevňuje do Ytongu. Další nespornou výhodou zděného řešení je mechanická odolnost, např. při stěhování, vytopení. Umožní Vám též vrtat a zavěsit police a skřínky. Sádrokarton je oproti tomu zase lehčí, takže je vhodné jej použít kvůli menšímu zatížení podlahy. Veškerá vhodná řešení Vám poradíme na místě plánované realizace, poradíme i s výběrem obkladů, dlažby a sanity, dohodneme ideální postup a délku trvání celé realizace.

„Zateplením fasády můžete ušetřit 30 - 50 % nákladů.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Filip David

Filip David

  • Heydukova 2084/5
  • Opava - Předměstí 74601
  • IČ: 86889591
  • DIČ: CZ7612085459

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu