DATASCAN, s.r.o.

Čáry kam se podíváš

Čtečky čárových kódů a etiket jsou nepostradatelným zařízením pro každou firmu, která se zabývá skladováním a prodejem zboží. Tyto zařízení umožňují rychle a efektivně skenovat čárové kódy na produktech a etiketách, což zvyšuje přesnost a rychlost procesu evidence zboží.

Obecně lze říci, že čtečky čárových kódů a etiket slouží ke snímání a dekódování informací uložených v čárových kódech a etiketách. Tyto informace mohou zahrnovat například identifikaci produktu, cenu, datum výroby nebo další důležité údaje. Čtečky se často používají v průmyslu, prodejnách, skladech a dalších prostředích, kde je potřeba rychle a přesně identifikovat a zpracovat velké množství produktů.

Společnost DATASCAN je na českém trhu již od roku 1992 a dodává systémy pro čtení a tisk čárových kódů: čtečky (snímače) čárových kódů, dále tiskárny karet a etiket, mobilní terminály, aplikátory etiket, systémy strojového vidění, software, bezdrátové sítě, etikety a barvicí pásky. Navrhnou Vám kompletní řešení pro čtení a tisk čárových kódů, 2D kódů a RFID. Jejich čtečky čárových kódů a etiket jsou vysoce kvalitní a spolehlivé, díky čemuž jsou ideální pro každodenní použití ve skladech a prodejnách. Navíc jsou snadno ovladatelné a v nabídce je široká škála modelů.

V jejich sortimentu najdete také širokou škálu příslušenství (etiket a čárových kódů), které jsou plně kompatibilní s dodávanými zařízeními. Tyto etikety a kódy jsou vyrobeny z kvalitních materiálů, což zajišťuje jejich dlouhou životnost a odolnost proti poškození.

 

Do jakých odvětví čtečky dodáváte?

Bez ohledu na velikost projektu nebo rozpočet Vám DATASCAN doporučí optimální a efektivní řešení, která využijete v oblastech skladového hospodářství, obchodu, administrativy, zdravotnictví nebo ve výrobě.

„Bez ohledu na velikost projektu nebo rozpočet doporučíme vždy optimální a efektivní řešení.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti DATASCAN, s.r.o.

DATASCAN, s.r.o.

  • Jihlavská 796/7a
  • Brno-Bohunice 62500
  • IČ: 47906839
  • DIČ: CZ47906839

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.