Optika na Stodolní

Rodinná optika na Stodolní

Rozostřený zrak, ať už při pohledu do dálky nebo při čtení zná spousta z nás. Výběr kvalitních dioptrických skel nebo designových obrub je tak velmi častým úkonem, u kterého je kvalita stejně důležitá jako osobní a individuální přístup. Právě tyto služby nabízí Optika u Stodolní, která se nachází na jedné z nejfrekventovanějších ulic v centru Ostravy. Jedná se o moderní firmu, která se zabývá nejen prodejem brýlí, kontaktních čoček a pomůcek pro slabozraké, ale rovněž má již více než 50 let zkušeností s optikou a optometrií.

Brýle pro všechny

Sortiment brýlí je opravdu bezmezný a svůj styl si zde najdou dámy, páni i ti nejmenší, a to již od kojeneckého věku. V optice u Stodolní mají v nabídce velké množství značek a typů brýlí, jako jsou plastové, kovové i vrtané obruby. Pro inspiraci můžete nahlédnout do galerie, ale celý sortiment brýlí naleznete přímo na prodejně.

Zde si brýle vybere opravdu každý. Nabízí totiž nejen klasické velikosti brýlových obrub, ale zároveň se specializují i na okrajové velikosti. Při výběru nemusíte tedy dělat mnohdy nutné ústupky, ale vyberete si brýle, které Vám přesně padnou. Pokud si zakládáte na individualitě a máte zájem o jedinečné brýle, v této optice naleznete i obruby, které byste v jiných optikách hledali jen stěží. To vše díky snahám Optiky u Stodolní poskytnout svým zákazníkům široký rozsah při výběru.

„Specializujeme se na prodej okrajových velikostí. Máme široký výběr pánských i dámských XXL a XXS brýlových obrub.”

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Optika u Stodolní

Optika u Stodolní

  • Nádražní 343/31
  • Ostrava 702 00
  • IČ: 73314439
  • DIČ: CZ6655012012

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.