Dveře Valný s.r.o.

Správné dveře do každého domova

Hledáte-li nové dveře, které doplní Váš interiér nebo spolehlivé bezpečností dveře, díky kterým se budete cítit v pohodlí svého domova klidně a bezpečně? Firma Dveře Valný s působištěm ve Východních Čechách a v Praze je pro Vás tedy ideální volbou. Pomohou Vám nejen s naplánováním stavebních prací, výběrem vhodných dveří i zamykání, ale zároveň nabízí i profesionální montáž od pravidelně školených montérů. Zvýhodněný pozáruční servis na dveře i stavební práce je samozřejmostí.

S firmou Dveře Valný Vás od vysněných dveří dělí pouze několik kroků, které zajistí Vaší úplnou spokojenost s hotovým dílem. Na společné schůzce  stačí domluvit veškeré detaily a představy, které o finální podobě vhodných dveří máte. Po důkladném zaměření rozměrů pro montáž s Vámi školení profesionálové vyberou vhodné dveře a kování. Vybrané dveře pro Vás zajistí nebo nechají vyrobit a následně odborně namontují dle přesně připraveného a domluveného návrhu. I takto snadná může být cesta k Vašim novým dveřím.

Sortiment

Nabídka firmy Dveře Valný poskytuje nepřeberné množství různých typů dveří, které jsou vhodné do interiéru i exteriéru Vašeho domu nebo bytu. Vchodovým dveřím věnuje firma významnou pozornost. Pěkné vchodové dveře do bytu či domu totiž nemusí být pouze nezbytným aspektem Vašeho domova. Designové vstupní dveře mohou navodit skvělý první dojem. Takovéto dveře ale zároveň plní  bezpečnostní, protipožární nebo protihlukovou úlohu, která je pro klienty neméně důležitá. Pokud chcete zabezpečit svou rodinu a domácnost, vřele doporučujeme nahlédnout do celého sortimentu takovýchto dveří. Praktičnost a vzhled se v jejich nabídce totiž krásně snoubí a poskytne Vám nejen vkusný design, ale také pocit jistoty. Nezbytným kritériem pro vchodové dveře do domu je v dnešní době také tepelná izolace. V nabídce proto také nechybí vstupní dveře splňující podmínky zelená úsporám light.

„Pomůžeme Vám s naplánováním stavebních prací, výběrem vhodných dveří a
zamykání.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Dveře Valný s.r.o.

Dveře Valný s.r.o.

  • Milovice u Hořic 6
  • Milovice u Hořic 50801
  • IČ: 09977996
  • DIČ: CZ09977996

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.