Máte chuť procházet se po pobřeží moře, užívat si zimní sporty v zahraničí nebo si jet odpočinout do lázní v České Republice? Nabídek vidíte spoustu, ale žádná Vám nesedí přímo na míru? Pokud jste si odpověděli alespoň dvakrát ano, představujeme Vám Středočeskou cestovní agenturu.

Středočeská cestovní agentura vybírá pro své klienty prověřené cestovní kanceláře a spolupracuje s více jak 300 českými i zahraničními společnostmi. Cestovní kanceláře, které Středočeská cestovní agentura zastupuje, jsou pojištěné proti úpadku, takže o své peníze nepřijdete a navíc mají široké spektrum výběru, což přímo úměrně zvyšuje šance, že zažijete Vaši vysněnou dovolenou.

Tzv. zlatým grálem Středočeské cestovní agentury jsou především letecké pobyty u moře, když společně s Vámi cestuje celá rodina. A zároveň také pobyty tzv. „adults only“. V tomto případě s Vámi agentura vybere vhodné místo pro Vaši dovolenou bez přítomnosti dětí na hotelu.

Osobní přístup ke každému klientovi – zájezdy „na míru“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Středočeská cestovní agentura

Středočeská cestovní agentura

  • Nové Habří 486
  • Velké Popovice 25169
  • IČ: 04684656
  • DIČ: CZ7753162285

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.