Renáta Hajná

Chalupa U Hajných

Milujete hory a chcete si je opravdu užít? Hledáte ideální místo ke klidnému pobytu s rodinnou či přáteli? Tak tedy vítejte U Hajných! Místo na rozmezí Jizerských hor a Krkonoš vás uhrane nezapomenutelnými výhledy, přátelskou
atmosférou, a péčí, kterou si zasloužíte. Stylová chalupa je situována v Desné, na břehu zurčící říčky jménem Bílá Desná, kolem níž vede nádherná cesta k Protržené přehradě, unikátní technické památce.

Pokud toužíte po stylovém a tradičním ubytování s vůní dřeva, pak je Chalupa U Hajných ta nejsprávnější volba. Poloroubenka jako z pohádky, stojící jen 120 km od Prahy, nabízí rodinnou a přátelskou atmosféru a je ideálním místem pro odpočinkovou i aktivní dovolenou pro rodiny, páry i skupiny kamarádů. Chlupa je vhodná i pro školy, školky v přírodě, firemní akce, svatby a rodinné oslavy. Možnost ubytování je nabízena po celý rok a rozhodně se tu nudit nebudete! Během pro výlety nepříznivého počasí lze využít společenskou místnost s barem, TV, šipkami, deskovými hrami i dětským koutkem. V létě je chalupa U Hajných ideálním místem pro sportovní i odpočinkové aktivity, má udržovanou zahradu i okolí. Je zde k dispozici hřiště pro sportovní vyžití, dále venkovní posezení, ohniště a místo pro grilování, svatební obřady.
Otužilci se mohou smočit v horské bystřině. V zimě to není daleko do běžecké stopy či na sjezdovku.

Ubytování s vůní dřeva

K dispozici je 8 pokojů se soc. zařízením, které nabízejí ubytování pro 32 hostů. Pro hosty jsou k dispozici osušky. Vítaní jsou i domácí mazlíčci (dle dohody).

Typy pokojů:

  • dvoulůžkové pokoje
  • čtyřlůžkové pokoje
  • šestilůžkové pokoje
  • rodinné pokoje

Pro Vaše soukromé akce nabízíme i pronájem celé stylové chalupy, včetně kuchyně.

„Když se nám dostane poděkování za naše služby a to jakoukoliv formou, podáním ruky, objetí, recenzí, je to pro nás ta nejkrásnější odměna.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Renáta Hajná

Renáta Hajná

  • Údolní 192
  • Desná 46861
  • IČ: 65945506
  • DIČ: CZ7553110004

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.