Ing. Jan Servus

Arboristika

Setkali jste se již s pojmem Arboristika? Obor arboristika neboli péče o dřeviny rostoucí mimo les, je u nás poměrně neznámý. Jeho význam pro soužití lidí a stromů nabývá v dnešní době a zvlášť ve městech stále většího významu. Stěžejními požadavky pro stávající stromy v místech s intenzivním pohybem lidí je však jejich provozní bezpečnost. Rádi bychom vám představili firmu SERVUS - Ing. Jan Servus, která patří mezi dlouholeté odborníky v Arboristice. Jedná se o brněnskou firmu, která působí především v Jihomoravském kraji a průsečíku krajů Vysočina, Pardubického kraje a Zlínského kraje. Pokud se ovšem naskytne zajímavá zakázka, jsou schopni ji zrealizovat i mimo uvedené lokality.

Svým zákazníkům v Arboristice (péči o dřeviny rostoucí mimo les) nabízí tyto odborné a profesionální služby: řez zdravotní (zahrnuje komplexní péči o korunu stromu), řez bezpečnostní (řeší provozní bezpečnost suchých dřevin a poškozených větví), řez redukční (redukce směrem k překážce, obvodová redukce, redukce z důvodů stabilizace). Jsou profesionálové při statickém zajištění koruny stromu (vazby stromu), v přístrojových zkouškách stromů (lze zjistit stav stromu) a nabízí i posudky a konzultace ohledně pěstebních zásahů.

„Péče o dřeviny a veřejný prostor s profesionály.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Ing. Jan Servus

Ing. Jan Servus

  • Dolnice 1760/12
  • Brno - Řečkovice 62100
  • IČ: 76354563
  • DIČ: CZ7807193108

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.