Miloš Karel

Dekorativní malby 

Znáte unikátní způsob, jak ozdobit své prostory? Řešením je pořízení ručně malovaných dekorativních maleb. Tyto malby jsou vytvářeny ručně, což znamená, že každý kus je originál. Velkou výhodou těchto maleb je, že jsou navíc opakovaně omyvatelné, takže se nemusíte obávat jejich znečištění. Můžete si tak vybrat malbu na zeď, či na plátno, která se ideálně hodí do vašeho interiéru a bude dokonale doplňovat jeho vzhled. Malby lze realizovat v různých velikostech, od malých až po velkoformátové přes celou zeď, tak aby vyhovovaly vašim požadavkům a potřebám. Malby jsou vytvářeny pouze z kvalitních materiálů, tak aby byly odolné a mohly sloužit po mnoho let. Jsou vhodné pro interiéry i exteriéry, takže se nemusíte obávat, že by neodolaly povětrnostním vlivům.

 

Čím ozdobit svůj domov, firemní prostory nebo kancelář?

Řešením jsou ručně malované velkoformátové malby, obrázky na zeď, obrázky na fasády, nápisy na zeď, firemní loga na zeď apod. Využijte možnosti, jak přidat do vašeho domova nebo kanceláře něco opravdu jedinečného. Ručně malované velkoformátové malby jsou skvělým způsobem, jak vylepšit vzhled vašich prostor a udělat je unikátními.

 

Jak probíhá realizace samotné malby?

Pokud máte vlastní nápad nebo předlohu na papíře, fotku nebo si přejete ztvárnit portrét nebo jiný specifický motiv, umělecký malíř s 25 ti – letou praxí a zkušenostmi v oboru Vám vytvoří malbu přesně dle vašeho požadavku. Stačí pouze poskytnout náčrt nebo fotografii nebo nastínit svoji představu a umělecký malíř zrealizuje malbu (na zeď, na plátno i na další materiály jako kov apod.), která bude plně odpovídat vašim představám. Práce probíhají zpravidla dle časových možností a požadavků klienta. Lze se dohodnout na realizaci i o víkendu nebo v odpoledních, večerních hodinách, případně tehdy, kdy již není žádný pohyb osob v realizovaném prostoru. Nebo naopak, pokud chcete překvapit své děti novým pokojíčkem, tak čas realizace je plně v režii klienta.

 

Kde lze tyto originální malby použít?

  • Firemní prostory, kanceláře (recepce, zasedací místnosti – loga, grafiky apod.)
  • Školky, školy (dle tematického zadání, na přání klienta)
  • Dětské pokoje (velkoformátová malba, hrdinové, pohádkové postavy, na přání klienta)
  • Restaurace, Pizzerie (nápisy a velkoformátové malby v exteriéru, na fasádu při vstupu apod.)

„Ručně malované velkoformátové malby jsou unikátní výzdoba.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Miloš Karel

Miloš Karel

  • V Podbabě 2516/6
  • Praha 6 16000
  • IČ: 16888324

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.