Jste milovníci léta a točené zmrzliny? Pokud máte rádi zmrzlinu, určitě jste si již někdy říkali, jaké by to bylo prodávat vlastní zmrzlinu a podnikat v tomto oboru. Jednou z firem, která by vám mohla pomoci realizovat vaše sny, je firma J.P.S. - zmrzlinové stroje s.r.o. Jedná se o firmu, která se specializuje na prodej, pronájem a servis zmrzlinových strojů (na točenou zmrzlinu).

V nabídce této firmy naleznete profesionální zmrzlinové stroje a dále italské stroje na výrobu ledové tříště vhodné do restaurací, kaváren, koupališť apod. Firma J.P.S. – zmrzlinové stroje s.r.o. působí jak v České republice, tak na Slovensku a pyšní se kvalitními zmrzlinovými stroji značky ARKTIK. Tato značka je velmi oblíbená pro svou kvalitu, spolehlivost a výkon, což jsou faktory, které jsou pro podnikání v tomto oboru velmi důležité. Stroje dodávají ve standardu, v nerezovém provedení. Stroj lze dodat i ve vámi vybraném barevném provedení.

 

Jaké stroje na zmrzlinu firma nabízí a v čem spočívá jejich kouzlo?

ARKTIK EXCLUSIVE – stroj s nášlehovými čerpadly. Tento zmrzlinový stroj se vzduchovými čerpadly vám umožní točit vzhledově mnohem objemnější zmrzlinu. Díky možnostem vlastního nastavení přisávaného vzduchu (tzv. nášleh) si můžete objem zmrzlinové směsi regulovat až do výše 80%.

ARKTIK EXCLUSIVE H₂O /CHLAZENÍ VODA/VZDUCH. Jedná se o nový model univerzálního nášlehového zmrzlinového stroje z roku 2021. Jak už samotný název nového modelu H₂O napovídá, jedná se o univerzální zmrzlinový stroj, který je výjimečný tím, že na chlazení stroje lze použít jak vzduch, tak i vodu. Velkou výhodou oproti chlazení vzduchem je nezávislost na okolní teplotě. Nezáleží tedy, zda je v místnosti např. 20° nebo 45°C! Nikde ze stroje nic nefouká a nehučí žádný ventilátor, který často nepříjemně ruší zákazníky u oběda, či kávy. Velmi podstatné je také to, že stroj Vám při chlazení netopí (40°C).

„Když chuť na točenou zmrzlinu přeroste v podnikání.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti J.P.S. - zmrzlinové stroje s.r.o.

J.P.S. - zmrzlinové stroje s.r.o.

  • Klácelova 60/9
  • Znojmo 66902
  • IČ: 02349884
  • DIČ: CZ02349884

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.