ERGO TRADING CZ s.r.o.

Záruka kvalitně odvedené práce

V dnešní době je realizace stavby mnohdy opředená obavami, aby všechno proběhlo bez problému, včas a kvalitně. Jistě budete souhlasit, že klíčovým faktorem, aby se obavy nenaplnily, je výběr správné stavební firmy, která se projektu ujme. Na trhu najdeme velké množství firem, které realizace provádějí, ale jak mezi nimi vybrat tu správnou?

Někdo dává přednost velkým firmám, protože mají pocit, že právě velikost firmy jim zajistí kvalitně odvedenou práci, ale ani tohle bohužel není vždy zárukou kvality. Proto se nebojte svěřit svůj projekt menší firmě, která začne s realizací stavby co nejdříve a zároveň vám nabídne velmi kvalitní služby a takovou je i ERGO TRADING CZ s.r.o.

Společnost ERGO TRADING CZ s.r.o. se zabývá stavební a obchodní činností, její sídlo je v Letech u Dobřichovic. Je to malá, rozvíjející se stavební a obchodní společnost, která si zakládá na kvalitě svých služeb a vstřícném jednání. Její pracovníci mají mnohaleté zkušenosti v oboru stavebnictví. Provádí veškeré stavební práce v rámci výstavby bytové, občanské a administrativní infrastruktury. Zároveň společnost provádí rekonstrukce stávajících rodinných domů či bytů.

Výhodou společnosti ERGO TRADING CZ s.r.o. je časová flexibilita, nebude muset čekat na dodavatele dva roky, ale budete moci začít stavět co nejdříve. Společnost velmi dbá na kvalitu a je pro ně důležitá komunikace s klientem, kterým se snaží vždy vyjít maximálně vstříc, tak aby byl klient spokojený a měl jistotu, že projekt dopadne podle jeho představ. Rovněž se vám nestane, že byste se nemohli svému dodavateli během stavby dovolat, protože zaměstnanci společnosti jsou vám neustále k dispozici jak na e-mailu nebo telefonu.

„Specializujeme na stavební a obchodní činnost, provádíme rekonstrukce a výstavbu s důrazem na kvalitu, rychlost a především spokojenost našich zákazníků.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti ERGO TRADING CZ s.r.o.

ERGO TRADING CZ s.r.o.

  • Na Pěšince 239
  • Lety 25229
  • IČ: 09736603
  • DIČ: CZ09736603

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu