WARTHOG

Diamantové ostření nožů

Ostré nože představují základ každé kuchyně. Rovnoměrně ukrojený chléb, precizně rozporcované maso nebo na tenko nakrájená zelenina. Žádný z těchto kulinářských úkonů se bez správně naostřeného nože neobejde.

Proto bychom Vám rádi představili ruční ostřiče nožů od firmy Vsharp.cz. Za názvem této obchodní značky se skrývají produkty společnosti Warthog Sharpeners, které pocházejí z Jihoafrické republiky. Díky své vysoké kvalitě, účinnosti a snadnému použití představují vhodného pomocníka i do Vaší kuchyně. Za pomoci diamantových brusných ploch naostří Vaše nože do požadované ostrosti během pár chvil. Unikátní konstrukce brousí obě strany nože zároveň.  V nabídce ostřičů nožů V-Sharp naleznete mnoho typů, které se liší například sklonem broušení nebo možnostmi úhlů nastavení. Dovolte nám však vyzdvihnout následující modely: V-Sharp A4, V-Sharp Clasic II a V-Sharp Extreme Edge.

V-Sharp A4

Ostřič nožů V-Sharp A4 představuje absolutní novinku na trhu. Jedná se o celokovový ostřič se čtyřmi úhly nastavení 15, 20, 25 a 30°. Výrobce tak vyhověl požadavkům na pevný celokovový ostřič, který nabrousí i tenké čepele například filetovacích nožů nebo jiné speciální nože vyžadující tenký úhel broušení. Brousící systém díky unikátní konstrukci V-Sharp zachovává stálý úhel. Novinkou u tohoto modelu jsou také keramické brusné tyče, vhodné i pro Classic II.

„Unikátní ostřící systém, s možností nastavit čtyři úhly, nabrousí i tenké čepele například filetovacích nožů nebo jiné speciální nože vyžadující tenký úhel broušení.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Mgr. Magdalena Kallusová

Mgr. Magdalena Kallusová

  • Leoše Janáčka 1071
  • Uherské Hradiště 68601
  • IČ: 68716192
  • DIČ: CZ7258271460

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu