Art Fly

Napínané stropy

Zmodernizovat a proměnit stávající prostory lze dnes mnoha způsoby. Seznámíme Vás s rychlým a atraktivním řešením, které promění Váš interiér za pár hodin, bez nepořádku, a přitom mu dodá šmrnc, eleganci a čistotu. Jedná se o napínané stropní podhledy Art Fly.

V zahraničí je toto řešení velice žádané a vyhledávané a nyní jej nabízí firma Art Fly i v České republice. Jedná se o možnost, jak rychle a efektivně vylepšit svůj strop, schovat různé nedokonalosti, kabeláž a podobně. Napínaný stropní podhled Art Fly je obzvlášť pevná a elastická fólie PVC, která se instaluje přímo pod stávajícím stropem a tím zabezpečuje rovný a hladký povrch stropu. Hlavní výhodou napínaných stropů Art Fly je to, že umožňují rychlou a snadnou renovaci nevzhledného stropu, v řádu několika hodin.

Výhody napínaných stropů:

Univerzálnost

Široké barevné spektrum a možnost montáže prakticky jakéhokoli tvaru, který v průběhu času nemění svou kvalitu. Barva se neztrácí, nebledne a také tyto stropy nepraskají. Ušetříte tím za pravidelné malování běžných stropů, které se doporučuje každá 2 až 3 roky.

Odolnost proti vlhkosti

Perfektní odolnost proti vlhkosti, je ideální pro montáž v prostorech se zvýšenou vlhkostí. Povrch je jednoduše omyvatelný, takže snadno odstraníte stopy po komárech nebo dětském řádění.

Praktičnost a variabilnost

Montáž lze provádět v obytných a veřejných prostorech – ložnice, dětský pokoj, obývací pokoj, koupelna, kuchyně, obchodní centra, salóny krásy, kanceláře, restaurace, fitness centra, bazény a další. V případě zakrytí například vzduchotechniky lze fólii bez problémů sundat. Následně si vyřešíte vše potřebné například servis, opravu a napínaný strop Vám firma opět vrátí zpět do původního stavu. Montáž stropu je čistá práce bez stavebního odpadu.

Bezpečnost

Fólie napínaného stropu je bez vůně či zápachu a nevylučuje škodlivé látky, které by mohly vyvolat alergii, je s patřičnou certifikací. Napínané stropy jsou schopné udržet objem vody do 100 litrů na m².

„Našim klientům poskytuje 12 letou záruku na napínané stropy a 2 roky na montážní práce.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Yurii Orel

Yurii Orel

  • Laurinova 309
  • Mladá Boleslav 29301
  • IČ: 09687475

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu