Dřevo představuje od nepaměti jeden z nejzákladnějších stavebních materiálů. Ať už se používá při výstavbě domů a budov nebo představuje samotný základ celého domu v podobě dřevostavby. Jeho využití má nespočet podob, a to při využití jak v interiérech tak v exteriérech. Společnost Dřevostavby-Protivín s.r.o. se zaměřuje právě na zpracování a prodej dřeva a dřevostavby. Firma byla založena již v roce 1992 a díky své více jak třicetileté praxi nasbírali mnohé zkušenosti, díky kterým představují opravdovou špičku v oboru.

Dřevostavby pro Váš příjemný život. Sháníte rychlou a spolehlivou dřevovýrobu? Potřebujete hranoly, prkna, fošny, latě, dřevěné stavby, pergoly, zahradní nábytek, truhlářské řezivo či srubové obklady? S důvěrou se můžete obrátit na náš Dřevoservis. Společnost Daniela Odleváková – Dřevoservis působí na českém trhu již od roku 1992. Díky naší dlouholeté praxi jsme získali řadu zkušeností, díky kterým jsme se zařadili mezi nejlepší ve svém oboru.

Jak již název napovídá, jejich hlavním zaměřením jsou dřevostavby, chaty a sruby. Jedná se o budovy, které jsou vyrobené z přírodního materiálu a představují skvělou alternativu pro Vaše bydlení. Nemusí se jednat pouze o rekreační chaty, ale také o celoroční bydlení. Pokud milujete vůni dřeva a rádi byste své bydlení postavili v harmonii s přírodou, je tento typ bydlení pro Vás tou správnou volbou.

Dřevoservis - interiér

Dřevěné prvky však zároveň nalezneme v každém interiéru. Ať už se jedná o jeho stylové vybavení v podobě dřevěných dekorací, nábytku nebo obložení. To vše Vám může tato společnost nabídnout. Krása a vůně dřeva v interiéru je jistě designovým a krásným doplňkem, který při trávení času uvnitř Vašeho domu či bytu s jistotou oceníte. Nahlédněte také do celkové nabídky této firmy, kde rovněž naleznete spoustu referencí, které Vás mohou příjemně inspirovat při Vašem výběru dřevovýroby, kterou právě hledáte.

„Pracujeme rychle, spolehlivě a ručíme za kvalitu naši práce.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti DŘEVOSERVIS-PROTIVÍN s.r.o.

DŘEVOSERVIS-PROTIVÍN s.r.o.

  • Komenského 71
  • Husinec 38421
  • IČ: 09390162
  • DIČ: CZ09390162

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu