Hirsch invest s.r.o.

Komplexní služby ve stavebnictví a dovoz vozidel

Stavebnictví představuje jedno z nejstarších odvětví lidské činnosti. Lidská snaha o výstavbu vlastních obydlí či reprezentativních budov je v lidské historii zakořeněna jak jen sama paměť sahá. V moderní době však stavebnictví představuje rozsáhlý komplex prací, pro které je potřeba odborné znalosti v různých odvětvích. Základy, cihly, střechy. Všechny tyto aspekty představují pouze základový prvek výstavby budov. Pro jejich správné fungování a využití je ovšem potřeba zajištění  správných doprovodných prvků, bez kterých se žádná budova neobejde.

Právě v této oblasti nabízí firma Hirsch Invest své rozsáhlé služby. V jejich nabídce naleznete kompletní elektroinstalace, dovoz stavebních materiálů, stavební činnosti nebo prodej a instalace oken a dveří. Tato firma se pyšní bohatými zkušenostmi, díky kterým je lze považovat za opravdu zkušené odborníky.

Stavební činnost

Pokud je Vaší touhou výstavba či rekonstrukce Vašeho nového domova, je nabídka této firmy určena právě Vám. Pomohou Vám se samotnou výstavbou či rekonstrukcí, včetně fasád, střech nebo podlah. V oblasti stavebnictví nabízí také komplexní služby, jako je například demolice nebo naopak správa a údržba budov. Dům či byt však není jen o samotné stavbě, a proto v jejich nabídce naleznete také služby jako je úklid prostor nebo údržba zelených ploch, včetně údržby záhonů či sečení trávy.

Poskytujeme klientům komplexní služby ve stavebnictví, včetně dovozu stavebních materiálů, výstavby, rekonstrukce, instalace oken a dveří a údržby nemovitostí, a také se specializuje na dovoz a servis automobilů.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Hirsch invest s.r.o.

Hirsch invest s.r.o.

  • Nová výstavba 216
  • Obrnice 43521
  • IČ: 10812130
  • DIČ: CZ10812130

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu