EuroGiga s.r.o.

Energeticky úsporná domácnost

Úspornými řešeními se dnes zabývá nejedná domácnost. Pokud bydlíte v rodinném domě nebo se chystáte na jeho výstavbu, určitě stojí za to zvážit, jak energeticky ušetřit. Nabízí se řešení formou instalace tepelného čerpadla, fotovoltaiky a pokud využijete i státní dotace z programu Nová zelená úsporám (NZÚ), tak získáte navíc značný finanční bonus, a to už se vyplatí.

Úspory energií díky tepelnému čerpadlu vzduch-voda jsou považovány za ekologickou a energeticky úspornou alternativu k tradičním topným systémům, jako jsou například plynové kotle či elektrické přímotopy. Tepelná čerpadla vzduch-voda totiž získávají až 80 % energie z okolního vzduchu, což znamená, že pro vytápění či chlazení spotřebují méně energie a snižují tak náklady na vytápění rodinného domu. Při výběru tepelného čerpadla je nutné zohlednit specifické potřeby každého domu a zvolit takové řešení, které bude nejvhodnější z hlediska ekonomické a energetické efektivity. Firma EuroGiga s.r.o. Vám poskytne komplexní řešení tepelného čerpadla vzduch - voda, od návrhu až po samotnou realizaci pro Váš objekt. Jedná se o firmu, která je partnerem AC Heating.

 

Tepelná čerpadla montují po celé České republice pro:

  • Rodinné domy
  • Komerční prostory
  • Průmyslové objekty
  • Školy, školky

„Určitě si položíte otázku a jak je to s dotacemi, o kterých se dnes všude hovoří, kdo je může získat a jaká je jejich výše? I s dotacemi Vám velice ochotně pomůže firma EuroGiga s.r.o. Lze získat dotace na všechna tato představená řešení úspor energií. Jaké služby Vám dále EuroGiga s.r.o. může nabídnout?“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti EuroGiga s.r.o.

EuroGiga s.r.o.

  • Na Jarově 434
  • Chrást 33003
  • IČ: 25232860
  • DIČ: CZ25232860

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.