DAUPP, s.r.o.

Účetnictví bez starostí

Uspěchaná doba plná změn, to je každodenní výzva pro každého, kdo se snaží uspět ve svém podnikání. Jako lavina se na něj valí nové technologie, nové legislativní požadavky týkající se všech aspektů jeho činnosti, a k tomu termíny, přání zákazníků, péče o ty stávající a hledání dalších, nových. Zkrátka je to plavba po řece plné peřejí, kdy ta se jen na krátké okamžiky rozlije do krajiny, zpomalí, a tak je možné na chvíli spočinout, uvolnit se a vychutnat si i něco z vlastního života.

Jedním takovým, neustále se měnícím atributem podnikání je účetnictví a vše, co je spojeno s odváděním povinných plateb státu. Jak za firmu, tak za zaměstnance. Pro mnohé podnikatele a živnostníky je to černý les plný tajemných a nepřehledných zákoutí, ze kterého mají celkem oprávněně obavu. A nelze se jim divit, protože následky chyb v těchto povinnostech s sebou přináší velké nebezpečí potýkání se s úřady a co víc, nese to s sebou hrozbu sankcí. Sankcí, které jak každý ví, přichází nemilosrdně.
 

Právě proto je dobré využít služeb poskytovaných firmou DAUPP, s.r.o., která mimo vedení účetnictví a mzdové agendy dbá na to, aby klient mohl pustit z hlavy starost o tyto komplikované a stále se měnící věci. Soubor poskytovaných služeb zahrnuje vedení účetnictví, ekonomické daňové poradenství i rekonstrukci a kontrolu všech typů účetnictví. K tomu je samozřejmostí zpracování daní, daňových přiznání, personalistika, mzdy, výpočet mezd a daňové a organizační poradenství, včetně možnosti využití služeb daňového poradce. A to stále není vše. Pokud je nutné zpracovat rozdělení účetnictví pro potřeby parcelace firmy nebo naopak jeho sloučení v případě fúzí, tak ani tím zde nikomu vrásky na čele nepřiděláte. Všechny tyto služby jsou potom poskytovány právnickým osobám, fyzickým osobám, neziskovým organizacím i SVJ.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti DAUPP, s.r.o.

DAUPP, s.r.o.

  • Sokolovská 128/82
  • Praha 8 18600
  • IČ: 26177854
  • DIČ: CZ26177854

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se