Elektro Bureš s.r.o.

Elektřina v jednom balíčku

Otočíte vypínačem a stane se zázrak. Rozsvítí se světlo. On to tedy až tak velký zázrak není, ale bývaly v minulosti doby, kdy tuto proměnu noci v den lidé za zázrak považovali. Jenže jak šel čas, stalo se z tohoto rituálu něco naprosto obyčejného. Zvykli jsme si, a už o tom ani nepřemýšlíme. Jediné, co ke svému životu potřebujeme nyní, už není onen zázrak, ale co největší počet zásuvek, světel, kamer, termostatů, atd., atd., prostě chceme klid a pohodlí.

Proto jsou neodmyslitelnou součástí výstavby jakéhokoliv objektu rozvody elektrické energie. O to více je to důležité, že v dnešní technicky pokročilé době je nutné zajistit to, aby tato energie byla v objektu dosažitelná prakticky na každém centimetru čtverečním využívané plochy.

Protože už ale ani zdaleka není kompletním řešením elektroinstalací pouhý jeden malý rozvaděč, pár metrů kabelu a několik málo zásuvek, vypínačů a světel, je nutné zvolit dodavatele, který dokáže dodávku a elektroinstalaci provést jako celek a v moderním pojetí. Dodavatele, který za posledních 10 roků dokázal díky píli a kvalitě vyrůst ze živnostenského podhoubí do velikosti firmy s celorepublikovým dosahem.

A to je přesně důvod, proč si zákazníci vybírají pro svoje instalace firmu Elektro Bureš s.r.o., ke které se následně opakovaně vracejí. Oni totiž umí bez potíží realizovat, mnohdy komplikovaná řešení pokrývající celé spektrum požadavků klienta. Slaboproudé i silnoproudé elektroinstalace, rozvaděče a zásuvkové skříně i elektro revize. Jednoduše řečeno, kompletní elektroinstalační vybavení objektu. Ale nejen to. Následuje instalace hromosvodů, zabezpečovacích systémů, kamerových systémů, zkrátka všechno to, co zvyšuje komfort a bezpečí. A to stále ještě není vše. Fotovoltaické systémy, centrální vysavače nebo podlahové elektrické topení, to jsou součásti skutečně ucelených dodávek.
 

„Za 10 roků jsme dokázali díky píli a kvalitě vyrůst ze živnostenského podhoubí do velikosti firmy s celorepublikovým dosahem“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Elektro Bureš s.r.o.

Elektro Bureš s.r.o.

  • Český Herálec 158
  • Herálec 59201
  • IČ: 07112181
  • DIČ: CZ07112181

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se