Roman Kočí

Účetní jako součást rodiny

Bývaly v minulosti doby, kdy každá rodina měla svého lékaře. Ten byl k dispozici takřka nepřetržitě a dokázal vyřešit jakékoliv potíže svých pacientů. Znal je skoro jako svoji rodinu a tak se velice často stávalo, že se tento lékař součástí rodiny skutečně stal. Důvěra kterou přitom požíval byla téměř neomezená a on se vždy cítil vázán tím ji nezklamat.

Od té doby proteklo řekami mnoho vody a s rozvojem moderní medicíny se tyto úzké osobní vztahy, které původně vznikly z nutnosti, vytratily. Ačkoliv... možná se vytratily v lékařství, ale objevily se v oblasti, ve které by to málokdo čekal. Tou oblastí je účetnictví. Někdo si možná položí otázku, co má účetnictví společného s lékařskou péčí, ale je jisté, že bychom nějaké podobnosti našli. Minimálně v tom, že se jedná o vysoce důvěrné prostředí, ve kterém není prostor pro chyby. A pokud by chyba nastala, mohlo by to mít velmi závažné důsledky.

Filozofií služeb poskytovaných firmou Roman Kočí je úzký, vlastně přátelský vztah s klienty. Ti nedostávají jen účetní služby typu zpracování daní, zaměstnanecké agendy, povinných odvodů a dalších, ale dostávají přátele, na které se mohou obrátit kdykoliv, kdy je začne něco trápit. Stejně jako u onoho rodinného lékaře, neexistuje doba, ve které by zůstali bez péče. Ve firmě Roman Kočí nenajdete cedulku s nápisem "pracovní doba od - do", protože ani problémy, které klienta mohou potkat nepřichází v nějakém podobně vyznačeném čase.

Ve firmě Roman Kočí získáte silného partnera pro veškeré účetní služby, pro zpracování zaměstnanecké agendy včetně odvodů a všeho ostatního, co s touto problematikou souvisí. Získáte ale také vlídného partnera, který je připraven odpovědět kdykoliv i na tu nejmenší otázku.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Roman Kočí

Roman Kočí

  • Matěje Kopeckého 4822
  • Chomutov 43003
  • IČ: 09323520

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se