GPD a.s.

Udržíme vás na silnici

Kdo by nechtěl mít hezké a rychlé auto. Červené, modré, žluté, zelené... desítky barev a tisíce odstínů. Co ale budou mít vždy všechny tyto automobily stejné, tedy černé, jsou pneumatiky.  Pneumatiky které je spolehlivě udrží na silnici nejen ve vysoké rychlosti, ale i za jakéhokoliv počasí.

Pneumatika je taková zvláštní věc. Člověk se o ni obvykle umaže, příliš nevoní a díky své barvě na sebe ani moc neupozorňuje. Když jí potom máme při defektu vyměnit, je s ní mnoho nepříjemné práce spojené právě i s tím umazáním. Přesto jí za tolik vděčíme. Bezpečí a komfort, to jsou atributy klidného prožitku při každodenní jízdě do práce, stejně jako při objevných výpravách, které absolvujeme na každoročních dovolených. A nejen to, správně vybrané a správně používané pneumatiky nám dovolí všechny tyto cesty absolvovat nejen komfortně a bezpečně, ale ušetří nám i pár korun za pohonné hmoty.

„Za dobu své působnosti od roku 1990 jsme se vypracovali na jednoho z největších dodavatelů s celorepublikovou působností.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti GPD a.s.

GPD a.s.

  • Předmostí 1860
  • Děčín 40502
  • IČ: 25031881
  • DIČ: CZ25031881

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se