SKYCLEAN s.r.o.

Čisté prostředí = čistá mysl

Zavřete oči a zamyslete se nad tím, že jako každé ráno vstupujete do své kanceláře a již ve dveřích cítíte příjemnou vůni. Vidíte, jak se vaše kancelář leskne? Vaše dokumenty již nejsou neuspořádaně poházené po stole, odpadkový koš je po několika týdnech prázdný, zaschlé nádobí v kuchyňce je umyté a roční vrstva prachu z polic je pryč. Je to příjemný pocit, viďte? Nyní můžete otevřít oči, ale nelekněte se. To, co jste si právě vysnili, nemusí být jen vaše skryté touhy a přání. Přetvořte své myšlenky v realitu a nechejte za sebe uklízet profesionály.

„V posledních letech si lidé více uvědomují, jak je důležitý čas s rodinou. Proto zájem o úklid bytů a domů stále stoupá.“

Každé pracovní prostředí by mělo být čisté.

Zaměstnanci tráví v práci průměrně 40 hodin týdně. Po tuto dobu se musí maximálně soustředit, aby odvedli svou práci kvalitně a zodpovědně. Ke zvýšení produktivity práce je důležitý okysličený mozek, uspořádané, čisté a bezpečné pracovní místo. Ve firmách, kancelářích, obchodech nebo výrobních halách se často pohybuje velké množství lidí a na tento fakt se často zapomíná. Tyto komerční prostory jsou rájem pro bakterie a nemoci. Vzorných úklidem zastavíme šíření bacilů a snížíme tak pravděpodobnost, že vaši zaměstnanci onemocní. Vytvoříme příjemné a čisté prostředí pro vás a vaše zaměstnance. Práce vašich zaměstnanců bude efektivnější. Jsme firma SKYCLEAN s.r.o. a kompletně uklidíme vaše komerční prostory. Dodáme vám čistící prostředky té nejlepší kvality. 

 

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti SKYCLEAN s.r.o.

SKYCLEAN s.r.o.

  • V Zářezu 902/4
  • Praha 5 15000
  • IČ: 04948220
  • DIČ: CZ04948220

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte zdarma poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte se