Poptávka: pracovník, operations manager, Jirny

Avatar
Andrea N. před 9 lety
#18280984 • Středočeský • Práce
Poptávám pracovníka:

Popis: operations manager
Specifikace:
- náplň práce a zodpovědnosti
- vedení provozního oddělení s cca 60 pracovníky (celkem 6 týmů s team leadery)
- zodpovědnost za plnění SLA parametrů služby vůči zákazníkům
- nastavování procesů a služeb dle požadavků zákazníka
- tvorby a aktualizace pracovních postupů s dohledem na jejich dodržování
- zodpovědnost za dodržování bezpečnosti práce, dodržování směrnic
- motivace, hodnocení a rozvoj pracovníků
- plánování a řízení nákladů a dosahování požadované nákladové efektivity
- kontinuální optimalizace a zlepšování procesů
- zodpovědnost za plnění stanovených cílů
- pravidelný reporting vedení společnosti
Požadavky:
- prokazatelné zkušenosti s vedení týmu lidí v prostředí kde bylo třeba dosahovat požadované parametry kvality a výkonu
- analytické myšlení a schopnost přetvořit nápady v strukturované výstupy a zadání
- zkušenosti s plánováním a řízením nákladů
- orientace na výsledek
- výborné organizační a komunikační schopnosti
- proaktivní přístup
- zkušenosti s řízením a zlepšováním procesů
- schopnost správně vyhodnocovat priority
- samostatnost a časová flexibilita
- minimálně dosažené vzdělání - středoškolské s maturitou
- práce na počítači v prostředí MS Office
- řidičský průkaz skupiny B
Termín: spěchá
Lokalita: Jirny
Cena: nabídněte

Platnost poptávky: spěchá.

Profil poptávajícího: firma z okresu Praha-východ.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 18280984
Datum zadání 8. 10. 2015
Kraj Středočeský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 9 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem