Novinky

Jakub

Dotace podněcují boom v zateplování domů v ČR

Jakub 20. 9. 2023, 9:38 Info
České domácnosti stále více rozpoznávají výhody zateplování svých obydlí, a to zejména s ohledem na dostupné dotace v rámci programu Nová zelená úsporám. Aktuální statistiky svědčí o tom, že meziroční poptávka po zateplení domů vzrostla o

178 % a ve srovnání s rokem 2021 je tento nárůst dokonce 319 %. Díky energetickým úsporám a příspěvkům z programu můžou vlastníci nemovitostí snížit své výdaje za vytápění a zároveň přispět ke snižování emisí. Plánujete zateplení svého domu? Zateplení je nejen investicí do pohodlí vašeho bydlení, ale také krokem k ekologicky šetrnějšímu životu.

Jakub

Představujeme nováčky v Magazínu

Jakub 20. 6. 2023, 9:24 Info

Malé podniky jsou často neoceněnými hrdiny naší ekonomiky. Proto jsme rádi, že v červnu jsme měli možnost o třech z nich napsat články, ve kterých se dozvíte, jak fungují a jaké výhody vám mohou přinést. Jednou z nich je firma Václav Soukup, která kombinuje výrobu nábytku, čalounictví, rizikové kácení, autodopravu a zážitkové služby. Tato firma ukazuje, že diverzifikace může být klíčem k úspěchu, dokonce i pro malé podniky.

Kolář a Syn spol. s r.o. je další skvělý příklad malého podniku, který se zaměřuje na kvalitu svých výrobků a služeb. Od plotů, schodišť, kovaných plotů, nerezových zábradlí, pergol a vrat po nátěry a zinkování, tato firma poskytuje komplexní služby pro své zákazníky.

A konečně, CZECHGRILL s.r.o. je zdrojem radosti pro všechny milovníky grilování, s výrobou a prodejem vysoce kvalitních dřevěných uhlí a grilovacích briket. Malé podnikání, které se zaměřuje na vysokou kvalitu produktů a zákaznickou spokojenost.

I když jsou tyto tři firmy malé, jejich příběhy ukazují, že malé podniky mohou mít velký dopad. Jejich úspěch není dán velikostí, ale odhodláním, kreativitou a kvalitou práce. Malé podniky, jako jsou tyto, jsou srdcem naší ekonomiky a jejich příběhy nám připomínají, že úspěch je možný v jakékoliv velikosti.

Jakub

AAApoptávka.cz podporuje Linku bezpečí, posiluje pomoc dětem

Jakub 17. 5. 2023, 14:17 Info
S radostí oznamujeme, že náš projekt AAApoptávka.cz začíná finančně podporovat Linku bezpečí, organizaci, která poskytuje neocenitelnou pomoc dětem a studentům v náročných životních situacích. V rámci naší spolupráce chceme přispět k dalšímu rozvoji této služby, jejíž odbornost je klíčová pro děti a jejich rodiny v krizových momentech. Vážíme si závazku Linky bezpečí k duševní hygieně a pravidelnému vzdělávání jejich zaměstnanců, protože jejich spokojenost přímo ovlivňuje kvalitu poskytované podpory. Věříme, že naše finanční podpora přispěje k tomu, aby tato smysluplná práce mohla nadále pokračovat a rozvíjet se.
Jakub

Aktuální téma: Domácnosti šetří na energiích

Jakub 18. 4. 2023, 8:28 Info

"Češi v minulém roce výrazně více investovali do úsporných řešení v domácnosti. Vyplývá to z dat poptávkového systému ePoptávka.cz, který v daných kategoriích zaznamenal meziroční nárůst o desítky procent." - toto je úvod novinového článku na Idnes.cz a podobně se vyjadřuje i článek na Deník.cz, který čechy popisuje jako mistry úspor, když uvádí "Podle údajů Eurostatu šetřily loni plynem všechny středoevropské státy [HI1], ačkoli ne stejnou měrou. Například Slovensko snížilo svou spotřebu plynu jen o necelá tři procenta. Česko se naopak v této disciplíně stalo premiantem.".

Jakub

Pouze 16 % firem hodnotí současnou ekonomickou situaci kladně

Jakub 3. 3. 2023, 8:38 Info
Téměř polovina firem si myslí, že se nacházíme v ekonomické recesi či krizi a pouze 5 firem ze 100 vidí českou ekonomiku ve skvělé kondici. To jsou výsledky dotazníku, který jsme provedli v období 30.1.-15.2.2023 mezi 660 firmami a živnostníky napříč našimi poptávkovými službami. Zatímco 16 % vidí současnou ekonomickou situaci pozitivně, jak uvádí titulek, tak 38 % se staví k tomuto tématu neutrálně a 46 % vysloveně skepticky.
Jakub

Téměř 73 % poptávajících nalezne dodavatele

Jakub 3. 2. 2023, 10:24 Graf, výsledky
Z našeho systémového dotazníku po ukončení poptávky na který za posledních 5 let odpovědělo více než 80 tis. respondentů, vyplývá, že více než 7 z 10 poptávajících zákazníků nalezne svého dodavatele. Postupem času se tato hodnota zvýšila, zatímco v roce 2017 se jednalo o 65 % uspokojených zákazníků, v roce 2022 to je již téměř 73 %. Zajímavým údajem je také průměrný počet obdržených nabídek na poptávku, který se od roku 2017 kdy byla průměrná hodnota 3,3 nabídek zvedl na hodnotu 3,7 nabídek v roce 2022.
Jakub

Růst počtu poptávek v roce 2022

Jakub 11. 1. 2023, 10:26 Info
V minulém roce 2022 jsme zaznamenali meziroční růst počtu poptávek, když jsme rozeslali celkem 61 405 poptávek ze všech oborů podnikatelské činnosti. Prvenství tvořila kategorie Stavebnictví, která se každoročně podílí více než 50-ti procenty ze všech poptávek. Děkujeme všem poptávajícím zákazníkům za jejich přízeň!
Jakub

Podpora dětí v Plzeňském kraji

Jakub 21. 11. 2022, 11:44 Tisková zpráva
Nadační projekt Díky dětem je zaměřen na podporu vybraných dětských pacientů, kteří procházejí náročným životním obdobím. Rozhodli jsme se finančně podpořit tuto náročnou snahu a vyjádřit tak solidaritu potřebným a handicapovaným.
Jakub

Praktický dárek pro poptávající zákazníky

Jakub 11. 10. 2022, 10:51 Info
Po čase přinášíme věrným poptávajícím zákazníkům dárek v podobě Power banky, která slouží k nabíjení mobilních telefonů a další elektroniky. Díky své kapacitě 4.000 mAh a indikace stavu nabití představuje ideálního pomocníka na cesty na kterých je potřeba opakovaně dobíjet Váš mobil. Poptávajícím zákazníkům tak stačí pouze vyplnit poptávku, která musí být skutečná a dobře popsaná, a naše dárkové oddělení zajistí distribuci dárku přes Zásilkovnu.
Jakub

Nováčci v Magazínu

Jakub 30. 9. 2022, 10:57 Info
Vítáme nováčky v našem Magazínu! Mezi typicky stavebně oborovou oblast ve které se sklolaminátovými okny dominuje firma EHG Invest s.r.o. a s foukanou izolací živnostník, pan Roman Odstrčilík, vítáme také firmy z oblasti zemědělského průmyslu, konkrétně firmu P I K A N T Ostrava, s.r.o. , která se zabývá makovými a lněnými oleji, a Château Krupina s.r.o., které působí ve vinařském sektoru. Doporučujeme všem čtenářům blíže prozkoumat produkty těchto firem, které jsou jistě velice zajímavé.

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.