Poptávka: zaměstnanec na pozici produktový inženýr - asistent

Avatar
. před 15 lety
#3384790 • Středočeský • Práce
Poptávám zaměstnance:

Pozice: produktový inženýr - asistent
Popis:
- specialista pro zpracování technických podkladů k nabídkám nových produktů požadovaných zákazníky
- samostatný pracovník, který pracuje samostatně podle rámcových pokynů nebo standardů
- zajišťuje vstupní podklady od zákazníka a kontroluje jejich správnost a úplnost
- podílí se na návrhu výrobního procesu a jeho vybavení
- provádí automatické kalkulace s manuální korekcí nutných výrobních nákladů dle navrženého procesu
Požadavky:
- SŠ/VŠ vzdělání, elektrotechnického směru výhodou,
- znalost angličiny na komunikativní úrovni (školení v zahraničí),
- znalost MS OFFICE (Word, Excel),
- orientace v elektronických obvodech a součástkách výhodou,
- zodpovědnost a komunikativnost
Náplň práce:
- shromážďění seznamu potřebných komponentů a dokumentace pro výrobu, montáž, kontrolu a testování nového produktu požadovaného zákazníkem
- přezkoumání úplnosti zákazníkem dodané dokumentace a její případné doplnění
- provádění kalkulací výrobních nákladů, jako podkladů pro nabídky zákazníkům
- komunikaci s odděleními Sales a Purchassing
- provádění ověřování kalkulace, případně úpravy kalkulace na projekt
- provádění dílčích úkonů v procesu inženýrských změn produktů požadovaných zákazníky
- provádění změn komponentů a řeší náhrady za komponenty, které se přestaly vyrábět
- provádění správy a změn výrobní dokumentace
- plánování výroby prototypů a pomoc při zavádění nových produktů do výrobního procesu
- provádění inženýrské administrativní práce dle pokynů svého vedoucího

Další informace: úspěšný uchazeč bude zaškolen v zahraničí

Platnost poptávky: 1 měsíc.

Profil poptávajícího: firma z Kladna.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 3384790
Datum zadání 6. 11. 2009
Kraj Středočeský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Avatar
Poptávka: brigádnice - masérky, Praha
Natálie P. před 3 hodinami
Detailní
Detailní
Detailní
Více poptávek přímo na Váš e-mail.

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 12 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem