Poptávka: 1-2 dynamické, komunikativní, ženy, kosmetické studio

Avatar
. před 15 lety
#73718449 • Středočeský • Práce
Poptávám spolupracovnici:

Popis: asistentka v kosmetickém studiu
Požadavky: 1-2 dynymické a komunikativní ženy
Náplň práce:
- práci na ŽL
- provádění kosmetických prezentací, analýza pleti, aplikace přípravků, prodej kosmetiky
- zákaznický servis - péče o nové klienty
- vytváření stálé zákaznické základny
Výhody: zajištěná reklama a přísun klientů do studia, školení zdarma, a spoustu dalších výhod
Lokalita: Rakovník

Platnost poptávky: 3 měsíce.

Profil poptávajícího: firma z Plzně-sever.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 73718449
Datum zadání 30. 7. 2009
Kraj Středočeský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Avatar
Poptávka: řidič MKD C+E, Teplice
Kateřina M. před 15 hodinami
Detailní
Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 34 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem