Poptávka: uchazeči na pracovní pozici organizační manažer/ka

Avatar
Šárka M. před 9 lety
#90962778 • Moravskoslezský • Práce
Poptávám pracovníky:

Popis: pracovní pozice organizační manažer/ka
Specifikace:
- zaměstnání na hlavní pracovní poměru na dobu neurčitou
- mzda od 17.000 Kč
- práce na 1 směnu
- další podrobnosti a požadavky v příloze poptávky
Náplň práce:
- zpracování koncepcí, rozpočtů, koordinace projektů, kontrola, analýzy, administrativa
- kompletní organizační zajišťování konferencí a jiných forem setkání (kongresy, sympozia aj.)
- koordinace činnosti kolegů a dodavatelů, kteří se akcích podílejí (grafici, hostesky, konferenční prostory apod.)
- komunikace se zadavateli, partnery, přednášejícími a účastníky
- kompletní administrativní zpracování projektů
- prezentace projektů
- zajištění následných analýz, vyhodnocení
Požadujeme:
- vysokoškolské, vyšší odborné vzdělání nebo středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou (bez vyučení)
- praxe minimálně 1 rok
- organizační schopnosti, komunikativnost, samostatnost, spolehlivost, operativnost, přesnost
- profesionální jednání
- smysl pro systémovou a pečlivou práci
- pokročilá znalost práce v MS Word, MS Excel, MS PowerPoint, Internet
- psaní hmatovou metodou
- řidičský průkaz - sk. B
- časovou flexibilitu
- vysoké pracovní nasazení, zodpovědnost a loajalitu
- anglický jazyk – minimální úroveň B 2 – Pokročilý
- trestní bezúhonnost
Lokalita: místo pracoviště Ostrava - Poruba
Termín nástupu: září 2015

Profil poptávajícího: firma z okresu Ostrava-město.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 90962778
Datum zadání 3. 7. 2015
Kraj Moravskoslezský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Avatar
Poptávka: řidič MKD C+E, Teplice
Kateřina M. před 16 hodinami
Detailní
Drobná
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 41 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem