Poptávka: pracovník, projektový manažer/stavbyvedoucí, infrastruktury a zemní prace, Rakovnicko

Avatar
Šárka I. před 6 lety
#18046704 • Středočeský • Stavebnictví
Poptáváme pracovníka:

Popis: projektový manažer/stavbyvedoucí
Specifikace:
- hledáme vhodného kandidáta na pozici projekt manažera pro zakázku infrastruktury a zemních prací a na zakázkách infrastruktury a zemních prací
Náplň práce:
- řízení svěřených zakázek střediska zemních prací
- zodpovědnost za splnění ekonomického plánu zakázky
- zodpovědnost za zajištění prací ve shodě se schválenou projektovou dokumentací
- zodpovědnost za kvalitu prováděných prací, shodu se schváleným harmonogramem
- organizace použité techniky
- organizace výběrových řízení subdodavatelů (ve spolupráci s TPV)
- aktivní komunikace se zákazníkem
Požadavky:
– VŠ/SŠ vzdělání stavebního zaměření
– zkušenosti v oboru zemní práce, dopravní stavby, inženýrských sítí
– výborné organizační schopnosti
– zkušenosti s vedením týmu
– výborná znalost PC (Excel, Word, …)
– samostatnost
– řidičský průkaz sk. B
– délka praxe: min. 5 let
– čistý trestní rejstřík
Termín:
- započetí prací 3-4/2018
- předpokládané ukončení cca 1/2019
Lokalita: Rakovnicko
Cena: nabídněte, zakázka v celkovém obratu cca 40.000.000 Kč

Platnost poptávky: 2 týdny.

Profil poptávajícího: firma z okresu Praha - hl. město.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 18046704
Datum zadání 21. 2. 2018
Kraj Středočeský
Kategorie Stavebnictví

Podobné poptávky

Detailní
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 57 minut nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem