Nechte se inspirovat bláznivými nápady na podnikání ze světa

Podnikat se dá opravdu v čemkoliv. Nevěříte? Tak se pojďme společně podívat na několik příkladů ze zahraničí, které vám to dokáží.

Lidé, kteří s podnikáním začínají se často bojí, že jejich myšlenka nikdy nebude v praxi fungovat anebo, že všechny dobré nápady už byly dávno vymyšleny. Ve skutečnosti je ale studnice podnikatelských projektů bezedná, záleží jenom na tom, jak dokážete využít vašich schopností a jestli najdete tu správnou skulinku na trhu.

Zvířecí kamarádi trochu jinak

S velmi překvapivým úspěchem se setkala společnost Rent-a-chicken, která zájemcům pronajímá kuřata a slepice. Ano, čtete to správně, slepice jsou pronajímány, nikoliv prodávány. Klient si tak může na několik měsíců natvrdo vyzkoušet jako té je se o slepice starat a jaké výhody mu do života přinášejí. Když to začne vypadat, že z vás úspěšný chovatel nebude, tak nemusíte trávit 2 měsíce jezením slepičí polévky ke každému jídlu, ale místo toho jednoduše slepice pošlete zpátky a vrátíte se ke svému běžnému nekuřecímu životu. Této firmě můžete také svěřit váš vlastní kur na zimu, pokud se vám o ně zrovna nechce příliš starat nebo na to nemáte ideální podmínky.

Bizarní a originální dárky

Někdy nemusí být prodávaní či pronajímaní mazlíci vůbec z masa a kostí. V 70. letech minulého století se stal Gary Dahl milionářem, když začal prodávat produkt s názvem Pet Rock. Pro neangličtináře, doslova to znamená „kamenný mazlík” a dostanete přesně to, co je na obalu napsáno – kámen. Ten má přiložený rodokmen a obecně je na něj nahlíženo jako na živého mazlíčka.

Když obyčejná deka nestačí

Velmi zajímavou oblastí, do níž lze investovat vaši podnikatelskou snahu, je lidské pohodlí. Znáte to, ne každý polštář vám vyhovuje, ne každá deka je dostatečně dlouhá atd. Každý z nás má specifické nároky na relaxaci a většinou se spokojíme se základním vybavením, které najdete v obchodech s nábytkem či domácími potřebami. I zde lze ale stále přijít s revolučním nápadem. Tak vznikl například hit několika posledních let, Snuggie. V podstatě se jedná o deku, kterou si navlečete na sebe či jakýsi extra teplý župan. Oblíbené jsou i speciálně tvarované polštáře, které můžete objímat (a někdy mají i ruku, která obejme vás). Pokud máte rádi teplo opravdu po celém těle, ale spaní pod dekou vás dusí, tak zkuste deku na obličej, která má díru pro váš nos a ústa. Ano, všechny tyto výrobky lze koupit a vydělávají velké peníze. Někdy pak místo klidného odpočinku potřebujeme vybít vztek a chceme rozbíjet věci. Bez problémů to zařídí The Smash Shack nebo kůlna, kde můžete rozbít co chcete.

Zkrátka nebojte se přijít s opravdu neotřelým projektem. Pokud přináší hodnotu do lidských životů, tak si zákazníky najde i ten nejodvážnější podnikatel. Při realizaci vašeho podnikatelského záměru vám s radostí pomůže náš portál AAAPoptávka, kde máte možnost získat kontakty na dodavatele služeb a zboží , které budete pro podnikání potřebovat.

Dočteno? Registrujte se a podnikejte na 100 %!

S výše zmíněnými radami a přílivem nových zákazníků z AAAPoptávka.cz pro vás bude podnikání hračka. Nevěříte? Za poslední měsíc jsme dodavatelům přinesli 10 000 poptávek v hodnotě přes 400 000 000 Kč.

Získejte náskok v podnikání a zanechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám zpět ohledně registrace.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů