Chytré investice vám vydělají peníze i bez práce

Peníze se dají vydělat všelijak, ty legální způsoby ale většinou zahrnují nasazení a práci. Chtít, aby vaše vydělané peníze pracovaly dál a vytvářely novou hodnotu neznamená, že jste líní.

Naopak, touha po zhodnocení plodů vaší práce je absolutně logická a mnoha lidem pomáhá si našetřit na těžší životní období či na stáří. Investice se jeví jako dobrý nástroj pro takové zhodnocení, ale pro většinu z nás se stále jedná o španělskou vesnici, plnou neproniknutelného žargonu a pravidel. Rádi bychom to změnili. Riziko patří k přirozeným součástem investicí, ale pokud máte alespoň znalosti, nikdo vás snadno nenachytá.

Vyzkoušejte dluhopisy

Nejznámějším typem investice, je investice do akcií společností. Ty jsou ale hodně vrtkavé a jedná se trochu o černou magii, kde vydělají lidé s extrémní předvídavostí. Pokud se snažíte vaše peníze zhodnotit, ale ne nutně několikanásobně znásobit, vyzkoušejte raději dluhopisy. Vyhněte se však státním dluhopisům, které jsou v posledních letech výjimečně nevýhodné. Místo nich sáhněte po korporátních dluhopisech.

Jedná se o cenné papíry, kterými se firma zavazuje do splatnosti dluhopisu zavazuje splácet lidem, kteří je zakoupili výnosy z činnosti, na kterou dluhopisy vydali (například nákup nového výrobního prostředku). Peníze z korporátních dluhopisů dostáváte pravidelně, například čtvrtletně nebo každého půl roku a bývají navýšeny o 5-10 % z původní hodnoty. Vyzkoušet můžete i komunální dluhopisy, které jsou tak trochu kombinací státních a korporátních dluhopisů.

Není všechno zlato, co se třpytí

Dlouhodobá investice by měla směřovat někam, kde hodnota jen tak nezmizí. To rozhodně platí o zlatu, které si svou hodnotu drží trvale (a je symbolem bohatství odedávna). Bohužel ale zároveň nelze očekávat žádné velké výkyvy, a tak na zlatu dnes už nikdo výrazně nezbohatne. Spíše než o potenciální výdělek se jedná o způsob jak zajistit stejnou hodnotu vaší investice do budoucna.

Chytře nastavené podnikání

Vydělávat peníze ve vašem podnikání vám mohou také chytré online služby. Jednou z nich je bez diskuze také AAAPoptávka, díky které máte přístup k poptávkám zákazníků z celé České republiky. Čas, který byste museli strávit obchodem, můžete díky naší službě ušetřit. Poptávky vám budou bez práce chodit přímo do mailu.

Moderní cesta

V posledních letech se roztrhl pomyslný pytel s kryptoměnami, které začínají zaplavovat trh. Investice do nich se může velmi dobře vyplatit, ale je třeba si dávat pozor. Nevěnujte vůbec pozornost zcela neznámým, malým kryptoměnám, protože těch vzniká a zaniká každý rok stovky. Držte se u stálic jako jsou Bitcoiny, Litecoiny nebo Monero. Situace okolo kryptoměn se neustále dynamicky vyvíjí, ale zdá se, že nás budou provázet do daleké budoucnosti. Vlak výhodných investicí do kryptoměn ještě zdaleka neodjel a dá se na nich velmi slušně vydělat (tady bychom ale doporučovali se dobře poradit s odborníkem).

Dočteno? Registrujte se a podnikejte na 100 %!

S výše zmíněnými radami a přílivem nových zákazníků z AAAPoptávka.cz pro vás bude podnikání hračka. Nevěříte? Za poslední měsíc jsme dodavatelům přinesli 10 000 poptávek v hodnotě přes 400 000 000 Kč.

Získejte náskok v podnikání a zanechte nám na sebe kontakt. Ozveme se vám zpět ohledně registrace.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů