KOVOMONT ZRUČ s.r.o.

Zakázková kovovýroba

Hledáte spolehlivého partnera, který vám poskytne kompletní zámečnické řešení a individuální přístup k vašim potřebám? Tak jste zde správně. Představíme Vám firmu KOVOMONT – ZRUČ, která se specializuje na zakázkovou kovovýrobu, pro široký okruh zákazníků z různých oborů činností (strojírenství, automobilový a elektrotechnický průmysl, stavebnictví, zemědělství, doprava a mnoho dalších odvětví výroby, obchodu a služeb). Firma se specializuje na zakázky z celé České republiky a zahraničí. Nabízí individuální přístup a zrealizují pro Vás malé i větší zakázky. Jsou schopni vyrobit i kusovky a zakázky na počkání! Dodávají výrobky od malých polotovarů až po velké finální celky.

 

KOVOMONT ZRUČ Vám nabízí:

  • VYSEKÁVACÍ CENTRUM
  • ZPRACOVÁNÍ PLECHU, OHÝBÁNÍ PLECHU
  • FRÉZOVACÍ CENTRUM
  • LASEROVÉ CENTRUM
  • VÝROBKY (kusovky i větší zakázky na přání zákazníka, vyrobí i na počkání!)

Firma KOVOMONT ZRUČ disponuje moderním vybavením a špičkovými technologiemi, které umožňují vyrábět kvalitní a funkční zámečnické výrobky. Díky jejich dlouholeté praxi a zkušenostem jsou schopni poskytnout svým zákazníkům nejen vysokou kvalitu, ale i rychlost a flexibilitu v přizpůsobení se jejich individuálním potřebám. S jejich produkty a službami můžete očekávat pouze to nejlepší – produkty jsou vyráběny z kvalitních materiálů, které garantují vysokou odolnost a spolehlivost. Zkušený tým profesionálů se vám bude věnovat s největší pozorností, abyste získali zámečnické výrobky přesně podle vašich představ. Pokud tedy hledáte spolehlivého partnera, který se vám bude věnovat s maximální pozorností a přesností, obraťte se na firmu KOVOMONT ZURUČ. Společně s vámi vyrobí zámečnické výrobky, které splní vaše nejnáročnější požadavky.

„Operativně držíme skladem více než 160 tun plechů různých jakostí a druhů.

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti KOVOMONT ZRUČ s.r.o.

KOVOMONT ZRUČ s.r.o.

  • Průmyslová 1017
  • Zruč nad Sázavou 28522
  • IČ: 07449127
  • DIČ: CZ07449127

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.