Sponzorované odkazy

TDS Brno - Sekce materiálů a svařování, p. s.

Zaměřujeme se na certifikaci svářečů, svářečských operátorů a páječů (ISO 9606-1-5,ISO 14735, ISO 15...

HANZL ELEKTROMONTÁŽE, s.r.o.

Naší hlavní činností jsou především elektromontážní práce v energetice, v průmyslu, v zemědělství a...

Denis Špička

Zajišťujeme pravidelné revize podle platné legislativy - revize tlakových nádob, revize zdvihacích z...

Václav Čacký

Revize elektrických instalací NN a VN v prostředí bez i s nebezpečím výbuchu včetně hromosvodů, pracovních strojů a spotřebičů.

Zdeněk Černý

Provádím odborné revize elektro a zároveň provozuji masážní salon: Naší specializací je klasická rekondiční masáž, masáž nahřátými lávovými kameny a baňková masáž. Veškeré tyto mas...

ASPR pool s.r.o

Realizace bazénů, automatizace bazénového provozu, přístrojové zjišťování úniků vody, fóliování bazénů těžkou vložkou, bazénové příslušenství, bazénové zastřešení, strojní hladinov...

Jiří Karásek

Nabízím poradenství v oblasti požární ochrany. Nabízím kompletní zabezpečení požární ochrany - A REVIIZI HASÍCÍCH PŘÍSTROJŮ A POŽÁRNÍCH HYDRANTŮ v Královohradeckém kraji.

TDS Brno - Sekce materiálů a svařování, p. s.

Zaměřujeme se na certifikaci svářečů, svářečských operátorů a páječů (ISO 9606-1-5,ISO 14735, ISO 15385, a další). Zajištění školení pracovníků NDT (metody VT, PT, MT a RT-we) včet...

Michal Krasl

Revize elektro bez omezení napětí v objektech tř.A a B, revize elektro ve zdravotnictví, revize el.spotřebičů, el.nářadí a zdravotní techniky, revize hromosvodů, elektroinstalace,...

Zdeněk Suchý

Lidická 1871/32, Brno - Černá Pole (Brno-střed) 60200

AKKOMÍNY s.r.o.

U Stadionu 2144/1, Břeclav 69002

Hope Electrics s.r.o.

Pražská 810/16, Praha 10 10200

ING. GABRIELA DOLNÍČKOVÁ

Čeňka Růžičky 6, Brno 62500

Zdeněk Kačírek

Osadni 698, praha 17000

Josef Mattas

Barákova 252/37, Plzeň - Božkov 30700

Jaromír Tomšovic, DiS.

Bolíkovice 10, Zálezly 38481

Josef Šedivý - Montáže a opravy hromosvodů

Panská 228/6, Česká Lípa - Česká Lípa 47001

Bc. Jan Chramosta

Řecká 1451/15, Děčín - Děčín VI - Letná 40502

Elektro služby - Ing. Jiří Zaňka

Ant. Suchého 2052, Kladno 27201

Přemysl Krupička

Šimůnkova 1183/16, Praha 8 - Kobylisy 18200

Miroslav Bureš

Šeříková 93, Kolín - Sendražice 28002

Ing. Jan Janíček

Nivy III 4324, Zlín 76001

Mária Bajerová

Severní 626, Šenov u Nového Jičína - Šenov u Nového Jičína 74242

Josef Huser

Osvobození 574/2, Odry 74235

Karel Novotný

Šedivec 7, Šedivec - Šedivec 56401

František Plaček

Na Výhon 197, Kuchařovice 66902

Stanislav Čermák

Turov 44, Podlesí - Turov 56201

Ing. Milan Illek

Bosonožské náměstí 63/41, Brno - 64200

Arnošt Dvořák

Žukovského 854/3, Praha 6 - Ruzyně 16100

Miloslav Wainer - WAME - Alfa

Rtyně nad Bílinou - Sezemice 9, Sezemice 41501

Josef Josif

Žantov 14, Kněžmost - Žantov 29402

Ing. Tomáš Svoboda

K Líšnu 232, Bystřice 25751

Pavel Kuneš

Lounských 753/12, Praha 4 - Nusle (Praha 4) 14000

Filtr

Obory

  • {{ values.categories[value] }}

Kraje

  • {{ values.regions[value] }}