Sponzorované odkazy

Michal Kuda

Nabízíme revize elektroinstalací v bytech, domech nebo průmyslových objektech, dále pak revize praco...

TDS Brno - Sekce materiálů a svařování, p. s.

Zaměřujeme se na certifikaci svářečů, svářečských operátorů a páječů (ISO 9606-1-5,ISO 14735, ISO 15...

CIVOP s.r.o.

Nabízíme služby outsourcingu bezpečnost práce, požární ochrana, zpracování dokumentace, školení BOZP PO, řešíme školení (jeřábník, obsluha VZV, tlakové nádoby, první pomoc, elektro...

Václav Čacký

Revize elektrických instalací NN a VN v prostředí bez i s nebezpečím výbuchu včetně hromosvodů, pracovních strojů a spotřebičů.

ASPR pool s.r.o

Realizace bazénů, automatizace bazénového provozu, přístrojové zjišťování úniků vody, fóliování bazénů těžkou vložkou, bazénové příslušenství, bazénové zastřešení, strojní hladinov...

Michal Krasl

Revize elektro bez omezení napětí v objektech tř.A a B, revize elektro ve zdravotnictví, revize el.spotřebičů, el.nářadí a zdravotní techniky, revize hromosvodů, elektroinstalace,...

Jiří Ort

Svým zákazníkům nabízíme vodoinstalační a topenářské práce, revize plynu, rekonstrukce koupelen i montáže topení a plynovodů.

Zdeněk Suchý

Lidická 1871/32, Brno - Černá Pole (Brno-střed) 60200

AKKOMÍNY s.r.o.

U Stadionu 2144/1, Břeclav 69002

Hope Electrics s.r.o.

Pražská 810/16, Praha 10 10200

ING. GABRIELA DOLNÍČKOVÁ

Čeňka Růžičky 6, Brno 62500

Zdeněk Kačírek

Osadni 698, praha 17000

Josef Mattas

Barákova 252/37, Plzeň - Božkov 30700

Jaromír Tomšovic, DiS.

Bolíkovice 10, Zálezly 38481

Josef Šedivý - Montáže a opravy hromosvodů

Panská 228/6, Česká Lípa - Česká Lípa 47001

Bc. Jan Chramosta

Řecká 1451/15, Děčín - Děčín VI - Letná 40502

Elektro služby - Ing. Jiří Zaňka

Ant. Suchého 2052, Kladno 27201

Přemysl Krupička

Šimůnkova 1183/16, Praha 8 - Kobylisy 18200

Miroslav Bureš

Šeříková 93, Kolín - Sendražice 28002

Ing. Jan Janíček

Nivy III 4324, Zlín 76001

Mária Bajerová

Severní 626, Šenov u Nového Jičína - Šenov u Nového Jičína 74242

Josef Huser

Osvobození 574/2, Odry 74235

Karel Novotný

Šedivec 7, Šedivec - Šedivec 56401

František Plaček

Na Výhon 197, Kuchařovice 66902

Stanislav Čermák

Turov 44, Podlesí - Turov 56201

Ing. Milan Illek

Bosonožské náměstí 63/41, Brno - 64200

Arnošt Dvořák

Žukovského 854/3, Praha 6 - Ruzyně 16100

Miloslav Wainer - WAME - Alfa

Rtyně nad Bílinou - Sezemice 9, Sezemice 41501

Josef Josif

Žantov 14, Kněžmost - Žantov 29402

Ing. Tomáš Svoboda

K Líšnu 232, Bystřice 25751

Pavel Kuneš

Lounských 753/12, Praha 4 - Nusle (Praha 4) 14000

Bohumil Svoboda - THERM-SERVIS

Švabinského 901, Kladno - 27201

Filtr

Obory

  • {{ values.categories[value] }}

Kraje

  • {{ values.regions[value] }}