Garance výměny služby

Novým Dodavatelům, kteří se registrují pro služby AAApoptávka.cz od 1. 1. 2020 garantuje Provozovatel výměnu služby zdarma, pokud byla tato garance součástí uzavřené smlouvy po telefonu. Výměna služby je možná maximálně do konce 3 měsíce plnění dané služby a to pouze 1x. Výměna služby probíhá na vyžádání Dodavatele z portfololia služeb Provozovatele (Zasílání poptávek, Zasílání veřejných zakázek, prezentace v katalogu apod.). Délka plnění služby není výměnou služby dotčena.

Zasílání poptávek

Zasílání poptávek od soukromých a firemních subjektů s kontakty na základě nastavení až 12 kategorií k zasílání na e-mail.

Zasílání veřejných zakázek

Zasílání veřejných zakázek s kontakty na zadavatele na základě nastavení až 12 kategorií k zasílání na e-mail.

Aktivní prodej

Služba Aktivní prodej umožňuje prezentovat konkrétní nabídku (produkty / služby) firmy pomocí e-malingu na vysoce cílenou skupinu poptávajících podle oboru. Nabídky zasíláme vždy ihned po zadání poptávky v nákupním momentu poptávající firmy či osoby. Služba umožňuje zasílat nabídku jak historicky poptávajícím v daném oboru, tak nově poptávajícím v daném oboru v době plnění služby.

Sponzorovaný odkaz

Zobrazení Vaší firmy přednostně v e-mailu s potvrzením o vložení a rozeslání poptávky a kategoriích katalogu dodavatelů. Součástí odkazu je logo společnosti, název společnosti, popis činnosti, www stránky.

Firemní zápis PROFI

Zviditelníte svou firmu v katalogu dodavatelů a odlišíte se na první pohled od konkurence. Firemní zápis PROFI nabízí obohacení firemního zápisu o užitečné funkce, které zákazníka na první pohled zaujmou a ulehčí mu vyhledávání právě Vaší společnosti.