Popis:
- poptávám dodávku vysoce kvalitních sušených hoblovaných hranolků ze smrkového dřeva s certifikátem udržitelnosti. Tyto hranolky budou použity pro výrobu interiérového nábytku, a proto je kladen velký důraz na estetiku a přesnost zpracování každého kusu.
Specifikace: - materiál: Smrk, nejlépe pocházející z udržitelně obhospodařovaných lesů
- povrchová úprava: Hoblované, aby byly co nejhladší a připravené k okamžitému použití při výrobě
- sušené dřevo: Zajištění optimální vlhkosti mezi 8–12 % pro zajištění tvarové stálosti a minimalizaci praskání nebo deformací
Délky:
- 2 m
- 2,5 m
- 3 m
- možnost individuálních délek dle konkrétní zakázky
Množství:
- přibližně 100 kusů od každého rozměru, s možností navýšení objednávky v závislosti na kvalitě dodaného materiálu a cenových podmínkách
Lokalita:
- Moravskoslezský kraj, Ostrava jako hlavní lokalita, nicméně zvažujeme dodávku po celé ČR a SK
- možnost osobního vyzvednutí, dovozu nebo využití spolehlivého dopravního partnera
Termín:
- dle dohody, preferujeme však dodání do konce aktuálního čtvrtletí, přičemž rychlejší dodávka může být výhodou při výběru dodavatele
Doplňující informace:
- kontakt přes e-mail i telefonicky; pro efektivnější komunikaci preferujeme první kontakt prostřednictvím e-mailu
- více informací přes e-mail či telefonicky; rádi bychom se podívali na vzorky materiálu před finálním rozhodnutím
- cenové nabídky dle dohody, přičemž prioritu mají transparentní a detailně rozepsané cenové kalkulace, zahrnující veškeré související náklady (doprava, DPH, aj.)
Profil poptávajícího: firma z města Ostrava
Poptávka po sušených hoblovaných smrkových hranolkách naznačuje zájem o kvalitní stavební materiál pro různé konstrukční projekty. Díky sušení a hoblování získávají hranolky stabilitu a estetický vzhled, což je činí ideálními pro použití ve stavebnictví a truhlářství. Široká dostupnost a různorodé rozměry umožňují vyhovět potřebám různých projektů.