Poptávka: manuální pracovník na občasné přípomocné práce

Avatar
. před 12 lety
#4426431 • Středočeský • Stavebnictví
Poptávám pracovníka:

Popis: manuální pracovník na občasné přípomocné práce elektro
Specifikace: práce na ŽL, nebo dohoda o pracovní činnosti
Pracovní náplň:
- sekání drážek pro rozvody
- usazení přístrojových krabic
- sádrování rozvodů
- pokládka kabelů
- úklid na stavbě
Požadavky:
- fyzická zdatnost
- manuální zručnost
- spolehlivost
- časová flexibilita
- slušné vystupování
Lokalita: Praha a okolí

Další informace: váš strukturovaný životopis vč. představy svého ohodnocení za pracovní hodinu zašlete na email, pokud se vám do 14 dnů neozveme, byl upřednostněn kandidát, který lépe splňoval předpoklady dané pozice

Platnost poptávky: 2 týdny.

Profil poptávajícího: firma z okresu Praha-východ.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 4426431
Datum zadání 23. 4. 2012
Kraj Středočeský
Kategorie Stavebnictví

Podobné poptávky

Drobná
Detailní
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Drobná
Detailní
Drobná Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 3 hodiny nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem