Poptávka: sezónní práce instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu

Avatar
Petr L. před 9 lety
#54645720 • Karlovarský • Práce
Poptávám pracovníka:

Popis: sezónní práce instruktora/ky lyžování nebo snowboardingu v horském středisku
Nabízíme:
- dotujeme instruktorský kurz
- možnost ubytování v okolí střediska
- výdělek 100 až 150 Kč/hod. čistého
- sleva na značkové lyže a značkové oblečení
- mladý kolektiv
- možnost práce na celou sezonu
- proškolení a průběžné zdokonalování po celou zimu

- možnost profesionálního vzdělání
- rádi vás zaškolíme a na začátku pomůžeme
Požadujeme:
- věk od 18 let
- přiměřené lyžařské nebo snowboardové dovednosti
- chuť pracovat na horách
- nutná znalost cizích jazyků NJ, AJ hovorově, výhodou RJ nebo NL
Náplň práce:
- práce s klienty
- příprava programu učení, vícedenní kurzy
- příprava zábavného programu pro klienty
- celosezónní permanentky ve skiareálu
- příprava dětského parku
- hmotná zodpovědnost
- pomoc v půjčovně
- servis – 1× velký servis, 4x voskování
- rozdávání propagačních materiálů
Lokalita: Jáchymov
Termín: nástup přibližně v polovině prosince 2015

Další informace: pošlete ihned životopis a foto

Platnost poptávky: spěchá.

Profil poptávajícího: soukromá osoba z okresu Karlovy Vary.

Děkuji za nabídky.
Pokud jste registrovaný dodavatel, přihlaste se
Číslo poptávky 54645720
Datum zadání 20. 11. 2015
Kraj Karlovarský
Kategorie Práce

Podobné poptávky

Detailní
Detailní
Drobná Detailní
Více poptávek přímo na Váš e-mail.
Detailní

Ještě více poptávek přímo na Vás e-mail

Stačí vyplnit Váš kontakt a my se ozveme s dalšími informacemi.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami.

Pro více informací vyplňte údaje níže.

Poslední ověření proběhlo 2 hodiny nazpět

Tuto poptávku Vám ZDARMA ověříme!

Zanechte nám na sebe kontakt. Dáme Vám vědět, zda je poptávka stále aktuální.

Odesláním souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů a obchodními podmínkami

Poslat e-mailem