Patrik Jakš

Okna dveře doplňky

Plastová okna a dveře jsou u zákazníků stále oblíbeným artiklem. Pokud váháte a říkáte si, zda investovat do výměny oken nebo dveří, odpověď je jednoznačná, rozhodně ano. Výměnou oken docílíte řady benefitů pro vaše bydlení. Nová okna a dveře účinně udržují tepelný komfort v domě, což může snížit vaše náklady na vytápění a chlazení.
 

Standardem jsou izolační dvojskla, trojskla a těsnící systémy, které pomáhají minimalizovat tepelné ztráty a snižovat náklady na energii. Stará okna a dveře mohou být zastaralé nebo poškozené, což může negativně ovlivnit klima vašeho domu. Pokud bydlíte v rušné oblasti, mohou nová okna a dveře pomoci výrazně snížit hluk z ulice. Výměna starých plastových oken a dveří za nové může zlepšit celkový komfort vašeho domova a přinést řadu výhod.

Odborníci na okna a dveře

Touto cestou Vám představíme firmu Patrik Jakš. Firma nabízí rozmanité služby a specializuje se na výměnu oken a dveří, pokládky podlah a kompletní úklidové práce. Jedná se o firmu, která působí na Severní a Jižní Moravě a nyní Vám její služby více přiblížíme. Firma Patrik Jakš poskytuje kompletní výměnu dveří a oken, včetně stínící techniky (žaluzie, rolety, markýzy apod.) parapetů a s tím i související stavební práce. Samozřejmostí je pozáruční servis oken (plastových, dřevěných) všech značek, dle potřeb zákazníka. Další službou, kterou firma Patrik Jakš nabízí je pokládka podlah. Jedná se o plovoucí nebo vinylové podlahy. Pokud nejste zrovna kutil, svěřte se do rukou odborníků. Firma Patrik Jakš Vám zajistí odbornou pokládku i dodání, dle vašich preferencí.

„Plastová okna a dveře zvyšují komfort bydlení, snižují náklady na energii a zlepšují izolaci proti hluku.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Patrik Jakš

Patrik Jakš

  • Říčky 128
  • Říčky 66483
  • IČ: 05204682

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu