Kuzník - Majer s.r.o.

Zakázková kovovýroba

Když se řekne kovovýroba, vybaví se nám jistě velké množství různých činností spojených se strojírenstvím či zpracováním kovu a jeho následným opracováním. Dovolte, abychom Vám představili společnost Kuzník - Majer s.r.o., která se právě na kovovýrobu specializuje.

Tato firma se může pyšnit mnohaletou praxí, díky které nasbírali v tomto oboru cenné zkušenosti. Při své práci používají jen ty nejkvalitnější materiály a ověřené postupy. Díky tomuto se za jejich práci zaručuje množství spokojených zákazníků. Neváhejte a svěřte své potřeby v oboru kovovýroby do rukou těchto odborníků.

Nabízené služby:

  • Brány
  • Ploty
  • Nábytek / zahrada / vybavení
  • Ocelové konstrukce

Ať už hledáte moderní či klasické provedení bran, branek či vrat, v nabídce této firmy si jistě vyberete. V jejich nabídce totiž naleznete jak brány a vrata křídlová, tak posuvná. Ty vyrobí za pomoci kvalitních materiálů a obstarají celkový servis od zaměření, výroby až po samotnou montáž. Na Vás je pouze ten správný výběr designu tak, aby brána k Vašemu domu či jakékoliv jiné budově, splňovala přesně Vaše představy.

Samotná brána či branka však postráda sama o sobě veškerý smysl. Právě proto tato firma nabízí službu montáže hotových plotových dílců, a to právě již se zakomponováním výše zmíněných branek.

„Robustní konstrukce, kvalitní sváry, preciznost a spolehlivost. Klíčové vlastnosti kovovýroby od Steel-er.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Kuzník - Majer s.r.o.

Kuzník - Majer s.r.o.

  • Nádražní 79
  • Orlová 73514
  • IČ: 09775064
  • DIČ: CZ09775064

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.