CZECHGRILL s.r.o.

To správné grilování

Léto, teplo, sluníčko. Pro mnohé z nás jedno z nejoblíbenějších období v roce. Vše je veselejší, tráva zelenější a víkendy snad ještě více oblíbené než za chladných zimních dní. Toto období s sebou přináší také mnohé aktivity. Mezi nejčastější patří jednoznačně venkovní i vnitřní grilování. To se v posledních letech stává stále oblíbenější alternativou zpracování pokrmů, a to hlavně v letních měsících. I přesto, že se grilování neodmyslitelně pojí s létem, lze si tuto kulinářskou dovednost užívat celoročně. Kdo z nás by totiž nemiloval tu vůni a chuť čerstvě grilovaného masa či zeleniny?

Grilovat se dá skoro vše, co Vám přijde na mysl. Ať už se jedná o tradiční grilované maso a zeleninu nebo například více netradiční pokrmy, jako sladký ananas či grilovací sýr. To vše si můžete na grilu připravit. Správný a kvalitní gril je jistě důležitým základem pro samotné grilování. Co je však pro grilování ještě důležitější, jsou kvalitní grilovací brikety a dřevěné uhlí. Bez kvalitního ohně je totiž samotné grilování skoro nemožné. Firma CZECHGRILL, spol. s.r.o. Vám proto ve svém sortimentu nabízí ty nejkvalitnější brikety a dřevěné uhlí, které při Vašich kulinářských snahách, o co nejlepší grilovaný pokrm, zcela jistě oceníte.

„Vynikáme výrobou a prodejem prvotřídního dřevěného uhlí a vysoce kvalitních grilovacích briket."

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti CZECHGRILL s.r.o.

CZECHGRILL s.r.o.

  • Obřanská 138
  • Chvalčov 76872
  • IČ: 29363110
  • DIČ: CZ29363110

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.