Plynoservis Hesse

Vodo-Topo-Plyn již od roku 1991

Vodo-Topo-Plyn- zkratka, se kterou se během svého života setkal již každý z nás. Ať už se nám vybaví projíždějící automobil s tímto nápisem, za kterým se skrývá reklamní sdělení nebo vlastní zkušenost, kdy jsme odborníka na tyto záležitosti potřebovali v naší domácnosti. Voda, plyn nebo topení patří mezi neodmyslitelnou součást každého domova. Pokud i Vy potřebujete někoho, kdo Vám pomůže se zajištěním nebo revizí plynového kotle, opravou vodovodního potrubí nebo například s topením, je  pan Hesse kontaktem právě pro Vás.

Firma Plynoservis Hesse je firmou s dlouholetou tradicí, a to díky svému fungování již od roku 1991. Mezi služby, které nabízejí svým zákazníkům patří montáže a opravy rozvodů vody, plynu a topení. V kategorii voda se zaměřují primárně na odpady a opravy vodovodních baterií, WC, koupelen a kuchyní. Topení, se zdá být výstižné samo o sobě, ale v této kategorii je hlavní náplní Plynoservisu Hesse nejen samotné topení, ale také projekce a revize elektroinstalací a revize kotlů na tuhá paliva. Revize kotlů bývá často podceňována, i přesto, že je stejně tak důležitá jako jeho správný výběr při samotné koupi. Z tohoto důvodu je revize kotlů jedním z hlavních oborů této firmy, kterému se věnují s největší prioritou a nejvyšší odborností.

Ani Plyn, jak už samotný název firmy napovídá, není opomenut. V této oblasti se zaměřují na servis gastro sporáků, montáže propan-butan rozvodů i nádrží, montáže připojovacích hadic nebo například projekce a revize elektroinstalací, jako jsou plyn, vložkování komínů a jejich následné revize.

Garantujeme Vám 100% spokojenost s našimi službami, a to především díky našim bohatým zkušenostem a také uděleným certifikátům, které si na těchto stránkách můžete osobně stáhnout a prohlédnout a získat tak o naší firmě bližší informace. Přidejte se k stále vzrůstající řadě spokojených zákazníků.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Plynoservis Hesse

Plynoservis Hesse

  • Křižíkova 2741
  • Varnsdorf 40747
  • IČ: 17122422
  • DIČ: CZ9307222551

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.