Václav Soukup

Výroba nábytku a rizikové kácení

Práce se dřevem má v naší historii dlouhou a pevnou tradici. Dřevo slouží lidstvu k mnoha účelům, mezi něž můžeme zařadit i výrobu nábytku. Přestože je v dnešní době trh nabytý mnoha firmami, které se specializují na jeho prodej, můžeme se při našem výběru potýkat s problémy. Snaha najít vhodně padnoucí kousek do našeho interiéru nebo naopak vymanění se ze stereotypně vypadajícího bytového vybavení. Všechny tyto problémy může vyřešit zakázková výroba nábytku. Proto, abychom Vás přiblížili Vašemu vysněnému interiéru, bychom Vám rádi představili pana Václava Soukupa, který se právě zakázkovou výrobou nábytku zabývá.

Nabízené služby:

  • Výroba nábytku
  • Čalounictví
  • Rizikové kácení
  • Autodoprava
  • Zážitkové služby

Nábytek Vám vyrobí přesně podle Vašich představ, stačí si připravit jasnou vizi o tom, jak by měl vypadat. Společně se samotnou výrobou se zaměřuje také na čalounictví. Díky tomu, může svým zákazníkům nabídnout mnohem širší nabídku a Vy si tak můžete nechat vytvořit například čalouněné židle, které nejen, že krásně doplní Váš interiér, ale také se bude jednat o jedinečný kousek, který budete mít doma pouze Vy.

„Se dřevem pracujeme s hlubokým respektem k jeho dlouhé a pevné tradici v naší historii. S námi můžete přetvořit svou jasnou vizi do skutečnosti, vytvořit jedinečný kousek, který jen Vy budete mít doma.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Václav Soukup

Václav Soukup

  • Jungmannova 643/25
  • Šlapanice 66451
  • IČ: 01301462

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.