KP WORKS

Tři dekády průmyslových inovací

KP-Works je dlouholetá firma s více než 30 – ti letou historií na trhu. I přes svou dlouhou existenci se neustále rozvíjí a aktivně sleduje aktuální trendy v oboru. S dlouholetými zkušenostmi a širokým know-how se firma KP-Works dokázala přizpůsobit a reagovat na změny na trhu, aby neustále nabízela moderní a inovativní řešení svým zákazníkům. Díky tomu si firma udržuje svou konkurenceschopnost a zůstává relevantním hráčem na trhu.

Jedná se o firmu, která se specializuje na výrobu a návrh forem pro lisování plastových výrobků, lisování plastových dílců a zhotovování duralových obrobků. S ohledem na jejich široké spektrum služeb, realizují prototypovou výrobu i sériovou produkci. Jedním z hlavních pilířů KP-Works je individuální přístup, který poskytují zákazníkům od samého začátku až po konečnou výrobu. Tým KP-Works je firma zkušených odborníků, kteří se vždy snaží porozumět potřebám zákazníka a navrhnout nejefektivnější řešení.

Průběh spolupráce

Zaslání poptávky - Cenová nabídka – Konzultace - Návrh a konstrukce - Výroba vzorku - Testování a předání testového vzorku - Optimalizace a schválení - Předání produktu / Sériová výroba

„Snažíme se dodržet tradici rychlé a kvalitní realizace dle představ našich klientů.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti KP-Works

KP-Works

  • Březina 120
  • Loukov 29411
  • IČ: 03403521
  • DIČ: CZ9107221002

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu