MPK služby s.r.o.

Aby to dobře dopadlo.

Rekonstrukce nebo nová výstavba si vždy žádá spolehlivé odborníky v oboru. Firma MPK služby vám nabízí kompletní služby a servis v oboru elektro na klíč. Vždy je zde klíčový samotný návrh řešení, projekt a jeho následná realizace. Jejich tým využívá kvalitní a dostupné materiály, pro zajištění bezpečnosti a spolehlivosti nabízených služeb. Nezáleží na tom, zda se jedná o osvětlení, elektrospotřebiče nebo automatizaci budov, firma MPK služby má profesionální a odborné znalosti a zkušenosti, které v případě oboru elektro jsou vždy klíčové. Své služby nabízejí v lokalitách Praha, Středočeský kraj a blízké okolí.

Firma MPK služby nabízí:

Elektroinstalace a hromosvody - v jakémkoliv rozsahu a velikosti, včetně projektové dokumentace, revize, přihlášky k odběru u distributora.

Montáž, opravy a revize elektrických zařízení - elektro služby spojené s rekonstrukcí bytů, bytových jader i komerčních prostor.

Slaboproudé rozvody, EZS, EPS, docházkové systémy, strukturované kabeláže pro PC, telefonní rozvod, rozvody a provedení STA.

Projekční činnost a poradenství v oboru elektro.

Servisní činnost a údržbářské práce – provádí veškeré elektro práce: montáže svítidel, připojení elektrospotřebičů, havarijní servis.

„Naší snahou je zbavit zákazníka starostí a proto zajistíme celou elektroinstalaci od projektu, přes montáž, revizní zprávu, uvedení do provozu a samozřejmě i následný servis, včetně pravidelných revizí.“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti MPK služby s.r.o.

MPK služby s.r.o.

  • Mantov 169
  • Chotěšov 33301
  • IČ: 07245882
  • DIČ: CZ07245882

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu