Ladislav Voltr

Boxy a klece pro psy

Hledáte kvalitní klec pro Vašeho zvířecího miláčka a zatím jste nenašli nic, s čím byste byli spokojení? Klece, které jste doteď viděli jsou neestetické, nehodí se Vám do interiéru, nebo máte obavy o jejich kvalitu? S tím je nyní konec!

Představujeme Vám Boxy a klece pro psy. Jedná se o výrobu velmi kvalitních a esteticky skvěle vypadajících klecí a boxů pro Vaše mazlíčky.

Impulsem pro zahájení výroby klecí a boxů byl právě nedostatek kvalitního zboží na trhu, kdy bylo třeba dbát na bytelnost klece a bezpečnost mazlíčků. Všechny tyto parametry se stali prioritami pro výrobu a vznikly tak boxy a klece, které jsou ideální volbou pro každého páníčka.

Klece a boxy nejsou vyráběné pouze do domácností, důležité je taky myslet na bezpečnou přepravu mazlíčků, ať už se jedná o cestu k rybníku či několika denní výlet. Bezpečnou jízdu Vám zajistí boxy a klece na míru do aut všech velikostí!

„Tak co, už máte svoji klec?“

Kontaktní formulář

Vaše zpráva bude odeslána společnosti Ladislav Voltr

Ladislav Voltr

  • Běleč nad Orlicí 9
  • Běleč nad Orlicí 50346
  • IČ: 42204437
  • DIČ: CZ7005163044

Kontaktní údaje

Kontaktní osoby

Hledáte dodavatele?

Zadejte poptávku ZDARMA.

Zadat poptávku

Hledáte nové zákazníky?

Registrujte firmu a získejte nyní 2 měsíce ZDARMA.

Registrovat firmu

Nastavení uchování souborů cookies

Jedná se o nezbytné cookies, bez nichž by nebylo možné stránky či vámi vyžádanou službu reálně provozovat.
Neustále zlepšujeme uživatelskou přívětivost a výkon našich webových stránek. Z tohoto důvodu používáme analytické technologie, které měří a vyhodnocují, jaké funkce a obsah našich webových stránek jsou používány.
Používáme technologie od vybraných partnerů, které nám umožňují lépe cílit obsah a reklamu.